תכנון ועיצוב בתי יוקרה בהתאמה אישית מלאה

מחפשים אדריכלית מקצועית ומוכשרת לתכנון ולעיצוב בית החלומות שלכם? מעוניינים לגור בבית יוקרה המותאם באופן מושלם ובדיוק רב לצורכי הדיירים ולאורח חייהם? ובכן, כדי לתכנן ולעצב בית יוקרה חשוב לפנות לאדריכלית מקצועית, יצירתית ומנוסה.

23.01.2019 מאת: פורטל הכרמל
תכנון ועיצוב בתי יוקרה בהתאמה אישית מלאה

 

לאדריכלית המנוסה יש תפקיד מרכזי בהגשמת כל החלומות שלכם ובהתאמת הנכס לאורח חייכם ולמאפיינים הייחודיים שלכם. אדריכלית מנוסה ויעילה מתכננת ומעצבת עבור לקוחותיה בית בעיצוב אלגנטי ויוקרתי המותאם לצורכיהם הייחודיים, העיצוב חייב להיות עדכני, הרמוני ופונקציונלי, לכן חשוב להשאיר את מלאכת התכנון והעיצוב לאשת מקצוע מנוסה.

בית יוקרה עם הרבה אופי, סטייל ונשמה

לקוח המעוניין לתכנן ולעצב את בית החלומות היוקרתי חייב לבחור אדריכלית מקצועית ומוכשרת, ולמעשה עליו להפקיד את משימת התכנון והעיצוב בידיה. לכן, יש לבחור היטב את האדריכלית ומעצבת הפנים. כדי לחסוך עלויות מומלץ לבחור אדריכלית המתמחה גם בעיצוב פנים ובהלבשת הבית, כך תחת קורת גג אחת זוכים לשירות מקיף ומלא ולבית מעוצב בטוב טעם.

כדאי לדעת כי האדריכלית שירלי דן, המתמחה בין השאר בתכנון ועיצוב בתי ודירות יוקרה, מלווה את לקוחותיה לכל אורך הדרך, משלב גיבוש קונספט העיצוב, דרך פיקוח על העבודות באתר ועד לאכלוס הנכס על ידי הדיירים. לדבריה, אדריכלית חייבת להיות קשובה לצורכי לקוחותיה, להאזין לכל החלומות והמאוויים של בני המשפחה, ולממש את החלומות והצרכים הייחודיים לכלל מעשה. תפקידה של האדריכלית להקפיד על עיצוב יוקרתי ומקורי אך הבית חייב לשדר גם אמירה אישית ייחודית ולהיות פרקטי.

בית אינו מוזיאון או חנות של כלי פורצלן שבירים, הבית נועד לשרת את בני המשפחה ולהתאים לסגנון חייהם. כדי לתכנן ולעצב בית יוקרתי עם נשמה יש להתייחס לדפוסי החיים של הדיירים בנכס, לתכנן פתרונות אחסון חכמים ויעילים בהתאם לצורך הקיים והעתידי, לעצב מטבח מודרני ומתקדם בהתאם לקונספט העיצוב הרצוי בשאר חללי הבית ובהתאמה להרגלי הבישול, האפייה והאירוח של הלקוח.

סנכרון מושלם בין רצוי למצוי

רוב הלקוחות המעוניינים לעצב את בית החלומות היוקרתי שלהם מסוגלים בדרך כלל לשתף את החלומות ולאפיין את הצרכים שלהם, ותפקידה של האדריכלית ליצור סנכרון מושלם בין הרצוי למצוי. למעשה, תפקידה של האדריכלית לממש את חלומות הלקוח בהתאם למגבלות התקציב, השטח, חומרי הגלם ואילוצים טכניים הקשורים לבנייה ולעיצוב.

האדריכלית יכולה לתכנן את בית היוקרה לפי סגנונות שונים ומיוחדים, למשל בנייה ועיצוב פנים בסגנון קלאסי, מודרני, תעשייתי, רטרו, אורבני וכדומה. עם זאת, מעבר לבחירת הסגנון המשפיע על תכנון המבנה עיצובו, יש להקפיד על סטנדרט בנייה גבוה, לבחור בחומרי גלם וגמר באיכות גבוהה ולהתאים את הבית לדיירים.

לכן, בחירת אדריכלית לתכנון ולעיצוב בית יוקרה היא קריטית עבור הלקוח, ואין לוותר ולהתפשר על מקצועיות, כשרון, יעילות ויצירתיות של האדריכלית. רק כך אפשר לגור בבית יוקרה בעיצוב מרהיב ומקורי, ובבית נוח למגורים. 

 

תגובות

1. אמיר לפני 7 חודשים
אדריכל זה לא מעצב פנים

מומלצים