10 דרכים מקוריות לפרסם את העסק שלך

מחפש דרכים מקוריות לפרסום העסק שלך? האם מעבר לפרסום ברשתות החברתיות וברחבי האינטרנט אתה מחפש פתרונות פרסום יעילים ואפקטיביים לחיזוק המותג ולגידול במכירות העסק?

03.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
10 דרכים מקוריות לפרסם את העסק שלך

 

ובכן, כיום אתה יכולים לייבא שלל מוצרי פרסום ישירות מספקים ומשווקים בסין, כך תחסוך עלויות, תיהנה ממוצרי פרסום איכותיים במחירים אטרקטיביים והעסק שלך יזכה לגידול בלקוחות ובהכנסות.

רעיונות למוצרי פרסום המתאימים לעסק שלך

  • ערכת מנגל ממותגת – דרך יעילה ואפקטיבית לפרסום העסק שלך ולחשיפה רחבה במקומות רבים כמו חופי הים, שמורות טבע, פארקים ועוד.
  • מטען USB עם 2 כניסות – כל אחד צריך מטען בתיק שלו, בבית ובמשרד, באמצעות חלוקת מטענים ממותגים עם 2 כניסות תיהנה מפרסום העסק שלך במיקומים רבים וללא עלות, מעבר להשקעה החד פעמית ביבוא המוצר.
  • בקבוק תרמוס – תרמוס הוא מוצר פרסום איכותי ושימושי, לקוחות אוהבים לקבל את הפריט הממותג והם משתמשים בו מדי יום, כך העסק שלך זוכה לפרסום חינם רחב ואפקטיבי.
  • סט יוקרתי לטיסה – סט מקורי ויוקרתי לטיסה הכולל מקום אחסון לדרכון, לכרטיסי אשראי ולכסף, זהו מוצר פרסום מקורי וחדשני, ניתן להדפיס או לחרוט על הנרתיק המהודר העשוי משילוב של עור ומתכת.
  • רמקול BLUETOOTHאחת הדרכים המקוריות לפרסום העסק שלך ולחשיפה גדולה בכל מקום, הלקוחות שקיבלו את המתנה מהעסק משתמשים ברמקול הנייד והקומפקטי במשרד, בטיולים, בנסיעות ובשלל מקומות נוספים, והפרסום של העסק בולט על המכשיר ותורם לחיזוק המותג ולעניין גובר בחברה שלך ובמוצרים שאתה משווק.
  • אוזניות אלחוטיות – אוזניות אלחוטיות עם מיתוג העסק שלך מאפשרות לך לפרסם את העסק בדרך מקורית וייחודית. הלקוחות משתמשים באוזניות הנוחות והאיכותיות, והלוגו של העסק שלך בולט בכל מקום וגורם להתעניינות בעסק ומוצריו.
  • מטען אלחוטי למובייל – כולם זקוקים למטענים לנייד שלהם, לכן כדאי לך להעניק מטען אלחוטי ממותג ללקוחות החשובים, הם ישתמשו במטען במשרד, בקניון ובבית, והעסק שלך זוכה לפרסום רחב.
  • תיק ספורט – דרך מקורית לפרסום העסק, באפשרותך לחלק תיקי ספורט ממותגים ואיכותיים עם לוגו בולט של העסק ופרטים נוספים. הלקוחות מסתובבים עם התיק במקומות רבים ואתה זוכה לחשיפה רחבה בחינם ולגידול במספר הלקוחות.
  • חולצות דרייפיט – ישראלים רבים עוסקים בפעילות גופנית וכדי לפרסם את העסק שלך כדאי לך להעניק ללקוחות החשובים חולצות דרייפיט ממותגות עם הדפס שם העסק וגרפיקה מקורית. כך הלקוחות שלך יסתובב עם החולצה הממותגת ואתה זוכה לחשיפה גבוהה בפארקים, בחוף הים ובמגוון מקומות נוספים.
  • פידג'ט קיוב – קוביית הריפוי בעיסוק שכבשה לאחרונה את העולם, אפשר להזמין פידג'ט קיוב במגוון רחב של עיצובים וגדלים, עם מיתוג העסק על הקובייה הפופולרית המתאימה למשחק ולהפחתת לחץ בכל מקום – בבית, בעבודה ובכל מקום אחר.

אם אתם מחפש דרכים מקוריות למיתוג ולשיווק העסק שלך כדאי לך לפנות לחברה המציעה שירותי יבוא מוצרי פרסום מסין, כך תיהנה ממוצרי פרסום באיכות גבוהה עם מיתוג מנצח של העסק שלך, במחירים משתלמים במיוחד.

 

תגובות

מומלצים