4 טיפים לבחירת חברה ליבוא מוצרים לבית מסין

אין ספק כי מדובר בתהליכים שעשויים להיות מורכבים. ייבוא אישי מסין ומארצות זרות אחרות כולל בירוקרטיה לא מעטה, אך מעבר לכך, ייבוא מוצרים מסין גם מצריך הכרת ספקים, הבנה במחירי השוק ועוד.

03.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
4 טיפים לבחירת חברה ליבוא מוצרים לבית מסין

לאחרונה, נדמה כי בכל פינה אנו שומעים על אנשים שמייבאים סחורה מארצות המזרח, בואו נבין מדוע.

אם פעם תהליך ייבוא אישי היה מורכב ומסורבל, הרי שכיום ניתן כבר להסתייע בנותני שירותים בתחום. נדמה כי ימינו האינפורמטיביים והדיגיטליים ברוכים באופציות מסחר כה רבות, עד שניתן לאתר מומחים ממש בכל תחום וענף. מומחים יבוא מסין מספקים לכם מעטפת אחת הכוללת ייעוץ, ליווי, הדרכה, הכרת השוק המקומי ועוד. עד לפני 7 שנים, אנשים שהיו מעוניינים לייבא מוצרים מסין, אם עבור עיצוב הבית או עבור בניה ונגרות, היו צריכים לעבור את התהליך לבד.

ייבוא אישי מסין, עד כמה התהליך מורכב?

כיום אין שום צורך לקבל סחרחורת קלה, כאשר שומעים את צירוף המילים יבוא מסין. זאת, היות וניתן תמיד לאתר חברת ייבוא מארצות המזרח. ישנן חברות שונות המספקות ייעוץ וליווי בכל מה שקשור בייבוא אישי. החברה הראשונה שקמה בתחום זה בארץ, היא חברת  Different .

מאז 2007, חברת Different מספקת שירותי ייבוא אישי עבור ישראלים וקהלי יעד נוספים. באופן אוטומטי, כשאנשים שומעים "ייבוא סחורה מסין", הם חושבים על הוזלות מחירים משמעותיות. יחד עם זאת, חשוב להבין שכמו בכל תחום, גם יבוא מסין מצריך הבנה עמוקה ובקיאות ברזי התהליכים השונים. נכון, מחירי מוצרים בסין אכן עשויים להיות נמוכים משמעותית ממחיר סחורה בארץ, אך צריך לדעת כיצד לאתר את הספקים הנכונים.

מה עוד כדאי לדעת על יבוא מסין?

נוסף על איתור הספקים הנכונים, חברת ייעוץ וליווי ייבוא אישי מארצות כמו סין תוכל לאתר עבורכם את דרכי השילוח המשתלמים ביותר. אחד הטיפים החשובים בבחירת חברה ליבוא מוצרים לבית מסין, הוא להתמקד בחברה שמכירה את השוק הסיני על בוריו.

במילים אחרות, אתרו חברת יבוא מסין שמכירה את הספקים הכי זולים, אך גם כאלו הנחשבים איכותיים. שימו לב, דבר נוסף שיש להתמקד בו כאשר בוחרים חברת יבוא מוצרים לבית מסין, הוא כל הנושא של בקרת האיכות. חברות מקצועיות תמיד יבדקו תאימות להזמנתכם ואת איכותה של הסחורה.

סיורים אישיים בבתי חרושת בסין ואצל ספקים

יש לקחת בחשבון כי מדובר בהליכים מורכבים למדיי, כך שלפעמים גם עשויים להיות בלבולים בהזמנות או טעויות. בשל זאת, חשוב לבחור חברת ייבוא אישי שאכן תספק את אותה בקרת איכות ואחריות על הגעת ההזמנה המדויקת שלכם.

מה לגבי סיורים אישיים בסין עבור קבלת החלטות והתרשמות? מומלץ! בחרו חברת ייבוא שתסייע לכם לקבל החלטות בקצב שלכם לגמרי, תוך כדי ליווי וגם סיור אישי אצל הספקים ובתי החרושת השונים.

 

תגובות

מומלצים