4 טיפים מנצחים למעבר דירה מסודר ויעיל

הטיפים שיסייעו לכם לצלוח את מעבר הדירה בצורה מהירה, מאורגנת וחוסכת כאב ראש, החל מסידור וארגון הציוד ועד לאריזה וההעברה שלו - מעבר דירה יכול להיות תהליך לא פשוט ואף די ארוך ומייגע.

25.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
4 טיפים מנצחים למעבר דירה מסודר ויעיל

 

יחד עם זאת, בסיוע כמה פעולות פשוטות תוכלו להפוך את המעבר להרבה יותר קל - לפניכם מספר טיפים מנצחים שייקלו לכם על החיים, ויסייעו לכם לעבור דירה בצורה יעילה, מתוקתקת ומאורגנת:

קבלו לפחות הצעות מחיר מלפחות 3 מחברות של הובלות למעברי דירה

ראשית, ההמלצה שלנו היא לא להזמין את חברת ההובלות הראשונה שאתם מוצאים - במקום זאת, נסו להשיג הצעות מחיר מלפחות 3 חברות הובלות שונות כדי להשוות מחירים ושירותים. כמו כן, חשוב לוודא שהחברות שאתם בודקים הינן מורשות, ומבוטחות כראוי כנדרש עבור מעברי דירה.

במידה ועליכם להעביר ציוד כמו ריהוט או חפצי נוי כבדים, גדולים ומאסיביים, מאוד מומלץ לחפש חברות הובלת אשר משתמשות במשאיות הובלה עם רמפה - משאיות בעלות רמפה יסייעו להעמיס את הציוד הכבד בצורה מוגנת ובטוחה.

אריזת חפצים למעבר דירה בשקיות מנייר קצף, שמיכות וציפיות של כריות

עטיפה של פריטים בניילון נצמד יכולה לבזבז זמן מאוד יקר שאין לכם בלו"ז הצפוף של מעבר הדירה, ולכן מומלץ להשתמש בטריקים חסכוניים יותר כמו אריזה בשקיות "פצפצים" או שקיות שעשויות מנייר "קצף" (ניתן להזמין אותם ממגוון חנויות אונליין ברשת) - תוכלו פשוט להכניס אליהן את כל הפריטים השבירים בצורה הכי פשוטה שיש, ולהכניס מיד לארגז.

עוד טריק לאריזה מהירה שיעזור לכם גם "לתפוס שתי ציפורים במכה" - אריזת פריטים עדינים או שבירים בשמיכות או ציפיות של כריות/שמיכות - בדרך זו תוכלו גם לרפד את הפריטים העדינים, וגם תוכלו לארוז את חלקי המצעים שלכם.

ארזו פריטים כבדים בקופסאות קטנות

ההיגיון אמנם אומר שבעת אריזות למעבר דירה הפריטים הכבדים צריכים להיארז בקופסאות גדולות, אבל דווקא ההיפך הוא הנכון - את הפריטים הכבדים עדיף לארוז דווקא בקופסאות קטנות יותר.

אריזה של פריטים כבדים בקופסאות קטנות תוכל להקל על נשיאת הקופסאות, וכאשר הפריט יהיה ארוז בקופסא שתואמת את מידותיו הסיכויים שהוא יגלוש או ייפול ממנה יהיו קטנים בהרבה מאשר אריזה שלו בקופסא גדולה יותר.

צלמו את החפצים שלכם

לאחר שכבר בחרתם וסגרתם עם חברת הובלות, אחת ההמלצות היותר טובות היא לצלם את החפצים שלכם טרם האריזות - או לפחות את היותר יוקרתיים או שבירים מבניהם.

למרבה הצער, כבר קרו בעבר לא מעט מקרים של חפצים וציוד שניזוקו בעת מעברי דירה, כך שהתמונות יוכלו לשמש לכם כתמונות "לפני", ובמידה והמובילים יפגעו בדרך כלשהי בחפצים בזמן ההעברה, תוכלו להשתמש בתמונות האלו לצורך הפנייה לחברת ההובלות.

 

תגובות

מומלצים