4 טיפים מעולים לבחירת שולחן מנהלים איכותי

כשבוחרים ריהוט משרדי, יש לעשות תוך התחשבות בעיצוב המשרד, נוחות העובדים, חומרי גלם איכותיים, מחיר, עמידות ועוד. אותו הדבר נכון גם לגבי שולחן מנהלים שהוא חלק בלתי נפרד מכל משרד בכל רחבי העולם, ואפילו יותר משאר האלמנטים במשרד.

27.10.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
4 טיפים מעולים לבחירת שולחן מנהלים איכותי

 

מדוע? בדיוק כמו שדאג לעובדים במקום לשולחנות איכותיים ונוחים, כך על המנהל לדאוג לשולחן כזה גם עבור עצמו – שולחן נוח וגדול מספיק בכדי לאפשר לו לארגן את הניירת ותחומי האחריות שלו, לדעת איפה כל דבר נמצא וכמובן בכדי ליצור רושם סמכותי.

שולחן מנהלים שעושה רושם

משרדם של המנהלים יהיה לרוב גדול יותר, מלא ביותר ניירת המכילה נושאים רבים שעליהם לטפל בהם. כך, על שולחן מנהלים להיות גדול ורחב יותר בכדי ליצור את השטח לו המנהל זקוק בכדי לעמוד בעומס העבודה ולשמור על סגר וארגון בעת קבלת עובדים לישיבות, או פגישות חשובות עם לקוחות ושיתופי פעולה פוטנציאליים. אז איך בוחרים את השולחן הטוב ביותר?

        • לייעל את תהליך העבודה – מנהלים נמצאים שעות ארוכות במשרד (לפעמים אפילו יותר מהעובדים) ועליהם להצליח לאזן בין המשימות המרובות שלהם ובין שמירה על סדר וארגון. מסיבה זו, יש לבחור בשולחן גדול ומרווח מספיק – כידוע, כשלאדם העובד נוח, העבודה תתבצע בצורה יעילה וטובה יותר. הדבר יהיה נכון גם עבור מנהלים בכל הדרגים.

        • לשמור על הבריאות – על אף עומס העבודה, אין לוותר על האפשרות לשמור על בריאותו של המשתמש בשולחן. כיום, ניתן למצוא שולחנות מנהלים מעוצבים ומרהיבים, שהם גם ארגונומיים! המשמעות היא, שהמנהל יוכל ליצור את הרושם היוקרתי והסמכותי, ובו בזמן לשמור על בריאותו במהלך יום העבודה.

        • קו עיצוב אחיד – מדובר בפרמטר שיהיה נכון גם לגבי כל אלמנט אחר במשרד. זכרו, מדובר בבית עסק שבסופו של דבר יש מסר שהוא מעוניין לשדר לכל באי המקום. בשל כך, מומלץ לבחור בשולחן מנהלים שיעלה באותו קו עם העיצוב הקיים. הרמוניה עיצובית יוצרת אווירה נעימה יותר לעבודה יעילה יותר.

        • סדר וארגון – כאמור, המנהלים מתמודדים עם עומס עבודה אדיר ואיכשהו, הניירת על שולחן מנהלים אף פעם לא נגמרת. מסיבה זו, יש לבחור בשולחן גדול מספיק שיצליח להכיל את כל העומס, אך בצורה מסודרת ומאורגנת. ישנם שולחנות שמגיעים עם יחידות אחסון, כונניות תואמות ואלמנטים נוספים מתאימים שיסייעו למנהל לשמור על הסדר.

איזון מושלם בין עיצוב מרהיב לאיכות גבוהה

שולחן מנהלים הוא אלמנט שיש לבחור בכובד ראש, ולשאוף לאיכות הגבוהה ביותר. מדובר בשולחן שישמש אתכם שנים רבות קדימה, עליו להצליח לעמוד בעומס רב של ניירות, קלסרים, לפעמים אפילו כמה מסכי מחשב. הדבר האחרון שאתם רוצים זה שיום אחד השולחן יקרוס, והמידע החשוב שצברתם ייאבד או ייפגע. בחרו בשולחן מעוצב ומרשים, שעשוי מהחומרים האיכותיים ביותר.

 

תגובות

מומלצים