5 דרכים לחסוך בתקופת החגים

תקופת החגים מתקרבת במהירות, כאשר רוב ההורים עדיין מתמודדים עם ההוצאות הגבוהות במהלך החופשה הגדול, לכן משפחות רבות מנסות למצוא פתרונות ודרכים לחסוך בתקופת חגי תשרי.

08.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
5 דרכים לחסוך בתקופת החגים

 

חשוב לזכור כי בתקופת חגים בני המשפחה נפגשים לארוחות חג מסורתיות, נהוג להעניק מתנות בראש השנה, ורבים מנצלים את החופשות לטיולים ולביקורים משפחתיים.

כדי לעבור את תקופת החגים ההולכת ומתקרבת בשלום, ובלי להיכנס להוצאות גבוהות ומיותרות, ובלי לסבול מלחץ בלתי פוסק מהבנק בגלל חריגה ממסגרת האשראי, מומלץ לכל ההורים לתכנן את האטרקציות והבילויים מראש. לאחר גיבוש תקציב לבילויים במהלך החגים קל יותר לקבל החלטות נכונות ושקולות, כאשר בהתאם לגיל הילדים אפשר לבחור יחד אתם חלק מהפעילויות והאטרקציות בחגי תשרי.

קניות לחג

מומלץ לרכז את הקניות לחג בפעם אחת, עדיף לא להמתין לקניה גדולה ערב החג כיוון שהמחירים יקרים יותר ולרוב תתקשו למצוא מצרכי מזון שונים כמו דגים טריים, עופות וכדומה. כדאי לעקוב גם אחרי מבצעים שרשתות השיווק השונות מציעות לחג, כך אפשר לחסוך לא מעט כסף בקניית מוצרי מזון ותוצרת חקלאית ולהשאיר יותר כסף לבזבוזים.

תכנון מקדים לקראת החגים

תקופת החגים ארוכה, הילדים כמעט ואינם לומדים בתקופה זו, וגם ההורים זוכים לחופשה מהעבודה בראש השנה, ביום כיפור ובחלק מסוכות. כדי לחסוך כסף ולהימנע מבזבוזים מיותרים בתקופת חגי תשרי מומלץ לתכנן מראש, לפחות חודש או חודשיים, היכן מבלים בערבי חג, האם מזמינים את המשפחה לארוחת חג או עומדים להגיע לארוחות אצל ההורים או קרובי משפחה אחרים.

כמו כן, חשוב לקבוע מסגרת תקציב ולבחור כמה אטרקציות לכל המשפחה. חשוב לזכור כי מחירי בתי המלון בחגים גבוהים מהרגיל, אך מי שמזמין מראש זוכה למחירים נוחים יותר, לכן חשוב לתכנן מראש היכן ומתי מבלים, ובהתאם לכך אפשר לעבור את החגים בשלום ובלי לקחת הלוואה או לחרוג מהמסגרת בחשבון הבנק.    

קניית בריכת שחייה לילדים

בתקופת החגים מזג האוויר צפוי להיות נוח וחמים, לכן יש הורים המתכננים לבלות עם הילדים בבריכות שחייה. עלות הבילוי בבריכה עבור משפחה ממוצעת עשויה להגיע למאות שקלים (נסיעות, כניסה, חטיפים והוצאות נלוות נוספות), זהו סכום משמעותי עבור כל משפחה. לכן, כדאי לדעת כי לא מעט הורים כבר הבינו כי עדיף לקנות בריכה לילדים ישירות מהיבואן, ללא פערי תיווך.

אם אתם מחפשים בריכות איכותיות לילדים כדאי לכם להזמין את המוצר מחברת קולפול, החברה מייבאת ומשווקת מגוון דגמים של בריכות מתנפחות בעיצובים מרהיבים ובאיכות גבוהה.

תווי קניה

חברות רבות מעניקות תווי קניה כשי לחג, כדאי לנצל זאת כדי לחסוך עלויות בקניית מוצרי מזון, מתנות, בגדים, נעליים לילדים וכדומה.

קמפינג במקום מלון

אין כמו קמפינג בחיק הטבע כדי ליהנות מגיבוש משפחתי ומחוויה מרגשת ומלהיבה לכל בני המשפחה. במקום מלון עמוס ורועש אפשר ליהנות מהטבע היפה בארץ, לעשות על האש, לבלות מול מדורה וליהנות ממיליוני כוכבים מעל הראש.

 

תגובות

1. עיספאויי לפני 5 חודשים
יש שוטר ירוק שמקבל שכר ולא עושה כלום מכרים

מומלצים