5 טיפים לבחירת תאורה מתאימה לעסקים

התאורה שלך העסק יכולה להאיר אותו באור אחר, להשפיע על התדמית ועל האווירה בו, כמו גם על סביבת העבודה ותפוקתה. איך בוחרים תאורה מתאימה לעסקים, קל וחומר לעסק הפרטי באופן אישי? המומחים של קמחי תאורה מסבירים.

05.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
5 טיפים לבחירת תאורה מתאימה לעסקים

התאימו את התאורה לאזורי המשרד השונים

אזורים שונים במשרד משמשים למטרות שונות. ישנם חדרי ישיבות, יש עמדות של עובדים, ישנם משרדים של בכירים, יש חללי עבודה משותפים, חללים המשמשים למנוחה, פנאי והירגעות ועוד. בעמדות בהן העבודה מתבצעת מול מחשב מומלץ להשתמש בתאורה עילית ובהירה. את התאורה כדאי למקם במיקום אופטימלי למניעת השתקפות על צג המחשב. בחדר הישיבות מומלץ לשלב סוגים שונים של תאורה כדי שיתאימו לכל שימושיו של החדר, רצוי שהם יהיו מסונכרנים זה עם זה ושהשליטה עליהם תהיה נוחה. באזורי המנוחה כדאי לשים תאורת נעימה ורכה יותר על מנת ליצור אווירת מנוחה.

חשבו בצורה יעילה

בעלי עסקים טרודים בהמון נושאים ולא פעם לא משקיעים מחשבה בנושאים זוטרים כמו תאורה. אולם מלבד העיצוב והאווירה, חשוב לזכור שהתאורה פועלת סביב השעון ויכולה להגדיל במידה ניכרת את חשבון החשמל שלכם. לכן כאשר אתם מתכננים את עיצוב התאורה עשו זאת תוך התייחסות למונחים של התייעלות אנרגטית. כאשר הקטנת צריכת החשמל נמצאת בראש סדר העדיפויות העסק יזכה לחיסכון מקסימלי בעלויות. מה גם שכיום ישנן אפשרויות חכמות ואיכותיות כמו תאורת לד: תאורה עמידה לזמן רב אשר חוסכת הרבה חשמל.

אל תוותרו על תכנון מקדים

ישנן המון טכנולוגיות שמאפשרות לכם לתכנן בצורה חכמה את עיצוב התאורה במשרד. מומלץ לוודא שהתכנון יהיה כמה שיותר מעמיק ומדויק. כך תוכלו להחליט על אופי וסוג התאורה בצורה יותר יעילה, להבין היכן למקם כל גוף תאורה, לחשב כמה אור יהיה בחלל וכיצד הוא יתפזר בצורה הכי טובה, זאת תוך התייחסות לאלמנטים נוספים שנמצאים בסביבת העבודה. תכנון מעמיק וקפדני יעזור לכם לבחור את גופי התאורה המתאימים במסגרת התקציב הקיים ולקבל את התוצאה הרצויה.

הימנעו מגופי תאורה שפולטים חום רב

כאשר גופי התאורה פועלים ברצף שעות רבות מהיממה, הם פולטים חום רב. לכן חשוב לבחור לסביבת העבודה גופי תאורה שאינם מתחממים יותר מדי כדי לשמור על טמפרטורה אופטימלית ולמנוע בזבוז אנרגיה מיותר בשל קירור החדר. ישנם סוגים שונים של גופי תאורה שאינם פולטים הרבה חום, כל שצריך הוא לשלב אותם בתכנון התאורה של המשרד.

עבדו עם חברה מקצועית

ולסיכום: כדי לבחור תאורה מתאימה לעסקים חשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה בתחום התאורה לעסקים. חברה כמו קמחי תאורה למשל תוכל לעזור לכם לבחור את הפתרונות המתאימים תוך הבנת הצרכים שלכם ושמירה על המסגרת התקציבית שלכם. מלבד הצרכים שלכם חברה מקצועית תתרום מהידע והניסיון שלה בנושא ותוכל להמליץ לכם על הפתרונות הטובים הטובים ביותר עבור כל אזור וחלל בעסק שלכם.

 

תגובות

מומלצים