5 טיפים מובילים למעבר דירה מוצלח

מעבר דירה יכול להיות תהליך מלחיץ מאוד שדורש קבלת החלטות והרבה פרטים שצירך לחשוב עליהם, תוך כדי שאתם אורזים ומתכוננים למעבר.

13.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
5 טיפים מובילים למעבר דירה מוצלח

 

אבל, מה לגבי היום עצמו, איך אפשר להיות מוכנים ולהתמודד עם כל בעיה שעלולה לצוץ ?

שמירה על הבית

בזמן שאתם מחכים לחברת ההובלות, כדאי לכסות את הרצפה בסדינים או כל משטח אחר באזורים שבהם המובילים יעברו עם רהיטים וחפצים כבדים, כדי למנוע מהרצפות להישרט או מהמרצפות להישבר.

מומלץ לרפד גם את הפינות של הקירות ואת מסגרות הדלתות כדי שלא יישברו או ייפגעו בזמן שהמובילים מוציאים את הרהיטים מהחדרים ולאורך המסדרונות.

בדקו אם חברת ההובלה יכולה לספק לכם את מה שדרוש כדי לכסות את הקירות והרצפות.

שמירה על חניה

לפני שחברת ההובלות מגיעה, מומלץ לשמור מקום חניה שיהיה קרוב ככל האפשר לבית כדי להקל את העבודה על המובילים וכדי למנוע נזק לחפצים או לרהיטים בגלל משאית שחונה רחוק מדי מפתח הבית.

מומלץ לשמור חניה גם ליד הבית החדש, בהנחה שהגעתם לפני המובילים, כדי לאפשר פריקה קלה.

שתפו את הילדים

אם יש לכם ילדים, כדאי שיהיו עסוקים ביום המעבר כדי שלא יפריעו למובילים בזמן העבודה.

לכן, תנו להם משימות שהם יכולים לעשות, כל ילד על פי גילו והיכולות שלו. משימות כאלה יכולות להיות לטאטא את החדרים שמהם הוצאו הרהיטים או להגיש מים למובילים.

כך תוכלו לוודא שהם עסוקים וגם תוכלו להסיח את דעתם מהמעבר, שוודאי לא פשוט גם להם.

הכינו תיק חטיפים מראש

בתוך כל המהומה של המעבר שוכחים לפעמים לאכול וכשנזכרים כבר אי אפשר לגשת למטבח כי הוא חסום עם רהיטים שממתינים שיורידו אותם למשאית או כי המקרר כבר נלקח וכל כלי המטבח.

לכן, מומלץ להכין מראש תיק עם אוכל כמו כריכים או שימורים וחטיפים שאתם ובני המשפחה שלכם אוהבים ובקבוקי מים או קנקן קפה,  כדי שלא להוסיף את הלחץ של הרעב על הלחץ של המעבר.

אל תשכחו להכין גם שתיה ונשנושים למובילים ומזומנים לטיפ ולאוכל.

הכינו תיק ליום הראשון בבית החדש

אחרי שארזתם את כל החפצים בארגזים, סביר להניח שכשתגיעו לבית החדש לא תרצו להתעסק עם פריקה של כל הארגזים ביום או ביומיים הראשונים.  

לכן, חשבו על כל החפצים שאולי תצטרכו שיהיו זמינים, עד שאתם מתחילים לפרוק את הארגזים וארזו אותם בתיק נפרד. דברים כמו מברשת שיניים, מטענים לטלפונים הסלולריים, תרופות חשובות, מוצצים וחיתולים אם יש לכם תינוק בבית, בגדים להחלפה וכדומה.

אם יש לכם ילדים גדולים יותר, מומלץ שכל ילד יכין לעצמו תיק עם הדברים החשובים לו כמו צעצועים, משחקים, ספרי צביעה או קריאה וכדומה.  אלה יעזרו להם גם המעבר עצמו.

נכתב באדיבות המומחים של מוברס הובלות - https://www.moversisrael.co.il

 

תגובות

מומלצים