5 כלי עבודה שכל אחד צריך בבית

אם אתם אוהבים פרויקטים של DIY או שתמיד חלמתם להתחיל פרויקט שיפוץ בבית, הצעד הראשון הוא לקנות את כל הכלים המתאימים. כלי עבודה מקצועיים ואיכותיים ממש חשובים להצלחתו של כל פרויקט, החל בהתקנת ריצוף, דרך תליית מדפים ועד עבודות אינסטלציה מסוגים שונים.

04.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
5 כלי עבודה שכל אחד צריך בבית

freepik

 

יש הרבה משימות שתוכלו לבצע ברחבי הבית גם ללא מיומנות וניסיון מקצועי, אך על הכלים אי אפשר להתפשר, הם אלו שיעזרו לכם לבצע כל משימה שתיקחו על עצמכם בקלות.

פטיש

כמובן שאי אפשר להתחיל שום פרויקט בבית ללא כלי עבודה. לכן השלב הראשון הוא לגשת אל חנות כלי עבודה ולקנות את כל מה שצריך. התחילו עם דברים בסיסיים אך חשובים כמו למשל פטיש. באמצעות פטיש תוכלו לעשות המון דברים כמו לתלות תמונות על הקיר, לחלץ מסמרים, לשבור קירות גבס ולבצע עוד משימות כאלו ואחרות. ישנם סוגים שונים של פטישים לכן הקפידו לבחור אחד איכותי.

מברגה ומקדחה

מברגה ומקדחה הן בין הכלים החשובים ביותר בכל בית. מברגה יכולה לחסוך לכם את המאמץ הידני הטמון בהברגה ושחרור ברגים ולהפוך את התהליך לכל כך פשוט שזה מדהים. כיום ניתן לרכוש מברגה שכוללת גם מקדחה, וכך לתפוס שתי ציפורים במכה. כלי עבודה כזה אפשר לקחת לכל מקום, ולעבוד אתו בכל מקום כי הוא עובד על בטרייה נטענת ולא על חשמל.

מסור

אם יש לכם גינה פרטית זה הזמן להשקיע במסור איכותי ומקצועי שיעזור לכם לבצע עבודות גיזום שונות ממש בקלות. מסור יעזור לכם לנסר ענפים שגדלו יתר על המידה בשתי דקות בדיוק, לעצב עצים צעירים שיגדלו בצורה הנכונה וניתן יהיה להפיק מהם את המרב, לחתוך בולי עץ או לבצע פעולות דומות בקלות. כמו כן אם תרצו לבנות משהו לבית, כמו דק או פרגולה, סביר להניח שתצרכו מסור גם כדי לחתוך קורות.

סולם

בעת ביקור בחנות כלי עבודה חפשו גם סולם שיישא אתכם לגובה. כאשר עליכם לקדוח במקומות גבוהים, להחליף נורות או לצבוע את התקרה בבית שלכם, סולם יעזור המון. מומלץ לבחור בסולם מתקפל שניתן לאחסון בקלות כשהוא לא נמצא בשימוש. וכאשר הסולם בגובה הנכון תוכלו להגיע אתו לכל מקום שתרצו.

מטר ופלס

כאשר מבצעים עבודות ברחבי הבית, גם אם מדובר בעבודות DIY חשוב להיות כמה שיותר מדויקים. בין אם רוצים לתלות מדפים בנישה בבית, להכניס ארון לכוך קיים, לוודא שהמדפים שאתם תולים אינם עמוקים ולהבטיח שכל פעולה שתבצעו תהיה כמה שיותר מדויקת וישרה. מטר ופלס יהיו החברים הטובים שלכם במקרה הזה, ולמעשה הם שניים מהכלים שימשו אתכם הכי הרבה.

זקוקים לעוד כלי עבודה? גשו לחנות כלי עבודה

ישנם כלי עבודה בסיסיים שאי אפשר בלעדיהם. אך אתם בהחלט יכולים להכין לעצמכם ארגז כלים מקצועי ומשודרג שישרת אתכם עבור כל צורך ומטרה, תלוי מה מידת השימוש שלכם ואילו פרויקטים אתם נוהגים לבצע ברחבי הבית. אם יש כלי עבודה שאתם יודעים שתצטרכו, גשו לחנות הכלים הקרובה למקום מגוריכם או היכנסו לחנות מקוונת באינטרנט. ישנם המון כלי עבודה שיכולים לשמש אתכם למטרות שונות ומגוונות ולא פעם צוות של חנות מקצועית יוכל לכוון אתכם לעבור הבחירות הכי טובות ונכונות עבור מטרות השימוש שלכם.

 

תגובות

מומלצים