5 מוצרים ממותגים מנצחים לקידום מכירות ופרסום העסק

חברות ובתי עסק רבים כבר הפנימו את חשיבות הענקת מתנות לעובדים בחגים ובמועדים שונים וניתן לזהות השקעה ומאמץ מחשבתי ממושך בשאלה איך להפתיע את העובדים בחג הקרוב.

14.10.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
5 מוצרים ממותגים מנצחים לקידום מכירות ופרסום העסק

סי די פלוס – מיתוג ופרסום לעסקים

 

חברות מסוימות נוטות להעניק לעובדים מתנה לחג, בעוד שחברות אחרות מעניקות תווי שי או תלושים. הענקת מתנה גורמת לעובד להרגיש כי חושבים עליו, ומלבד זאת, חברות רבות מנצלות את אותה מתנה למוצר פרסום ממותג שעליה מודפס או חרוט הלוגו של החברה. מתנה ממותגת תסייע במיתוג החברה בזמן שניתן להעניק אותה לכולם  -  לעובדי החברה, לספקי החברה, ללקוחות וגם לכל לקוח פוטנציאלי. במאמר זה נרחיב אודות חמישה רעיונות למתנה ממותגת שגם מסייעת בקידום מכירות ופרסום העסק וגם נחשבת למוצר שימושי ואפקטיבי לכל.

 

דיסק און קי בצורת לוגו החברה

 

מדובר במתנה אטרקטיבית שתמיד יהיה בה שימוש לאחסון של קבצים (תמונות/ מצגות/ מסמכים וכולי). שכן כל עובד שמגיע לביתו עם דיסק און קי ממותג שנושא עליו את הלוגו של החברה, מבלי לשים על כך את הדעת, הוא כבר יופץ לכל עבר – בבית, במשרד ובכל מקום אליו ילך. מדובר בפריט שנרכש בכמות גדולה וגם אנשים שבמקרה נתקלים בו עשויים לתהות מאין התגלגל אליהם ההתקן הנייד הזה, אך ככל הנראה ביום מן הימים יראו לנכון לעשות שימוש בשירותי החברה (שממותגת על גב ההתקן) - אותו חפץ  זעיר ישמש כפרסומת מהלכת לא פחות מפרסום רגיל ברשת.

 

דיסק און קי בצורת כרטיס אשראי

 

Disk on key  בצורת כרטיס אשראי הוא המענה האידיאלי לכל חברה ובית עסק ששואף למתג את עצמו כעסק איכותי, צעיר וחדשני. מדובר במתנה פרקטית שתזוהה עם כל הערכים של המותג ועם המסר אותו רוצים להעביר. התקן נייד בצורת כרטיס האשראי הינו המענה שיתאים לכל קשת הגילאים ולכל סוג של אירוע, מדובר במוצר שקל לשאת אותו בכיס או בארנק, מרשים ונוח לשליפה - מה שהופך אותו למוצר חיוני, מוכר, מבוקש שתמיד כיף להעניק או לקבל אותו במתנה. יחד עם זאת, הוא יהפוך מידית לשגריר העסקי של החברה ויפרסם אותה בלי מאמץ או הוצאה נוספת.

 

עטים ממותגים

 

עטים ממותגים עם הלוגו של החברה נחשבים למוצר שימושי וזול לכל ארגון שמפיק תערוכות וכנסים ומעוניין גם לקדם את המותג שלו. נדגיש שלא מדובר במתנה שתתאים לעובדים לכבוד החג, אולם היא בחלט מתנה נלווית שניתן להעניק אותה בהזדמנויות רבות. כל אדם זקוק מפעם לפעם לעט למטרת רישום בבית או בעבודה במשרד, בפגישת עבודה, בבנק וכולי. יש חשיפה גדולה לעט עם לוגו, מאחר והעט יכול לעבוד ידיים ועיניים רבות - וכך להיכנס לתודעתם של כמה שיותר אנשים. נסכם כי עט ממותג הוא מוצר זול בקנייה שלו,  אבל בעל ערך גדול שמחזיר בקלות את ההשקעה.

 

רמקולים ואזניות עם לוגו החברה

 

רמקולים ואוזניות ממותגים הפכו למתנה מבוקשת ביותר. הטכנולוגיה של היום מאפשרת ייצור והפצה של רמקולים מזעריים, שמספקים סאונד עוצמתי, מה שהופך אותם לאטרקטיביים וקלים לנשיאה. הם מתחברים בקלות לכל מכשיר נייד ומכילים שטח יחסית רחב להטבעת מיתוג וניצולו למטרות פרסום. פרסום הלוגו על גב הרמקולים והאוזניות לא רק יבליט את המותג של החברה או בית העסק, אלא גם יזהה את המותג עם ערכי חדשנות טכנולוגית מתקדמת. החשיפה למותג תהיה לרוב בזמן שמקשיבים למוסיקה ונהנים מכל החוויה.

 

מחברות ממותגות

 

מחברות ממותגות בעיצוב אישי מספקות את הסחורה ומהוות כלי שיווקי ומיתוגי יעיל ביותר - קל לכתוב עליהן ונהדר להביט בהן. כל עסק רציני ימתג את עצמו על ידי מחברת כתיבה  - מנהלים, עורכי דין, רופאים, יזמים וכל חברה גדולה. מדובר בכלי פרודוקטיבי שעושה שימוש חכם במיתוג. שלא כמו כלים שיווקיים שהם גדולים ולא יוצאים מהמשרד כמו – ספל, שעון או פד לעכבר, מחברת ממותגת ניתנת לנשיאה לכל מקום, החל בישיבה חשובה עם קולגות ועד להשתתפות במסגרת כנס או תערוכה. הן מכילות שטח גדול למטרת הדפסת הלוגו של החברה וניתן להיות הכי יצירתיים על מנת שהמחברת תמשוך את תשומת הלב של כל אחד, תשקף את ערכי המותג ותציע קידום איכותי לעסק.

 

המאמר נכתב באדיבות סי די פלוס – מיתוג ופרסום לעסקים

 

תגובות

מומלצים