5 סיבות מדוע אתה חייב לקדם את האתר שלך בגוגל

מתי בפעם האחרונה חיפשת את העסק שלך בגוגל? האם לאחר חיפוש גילית כי העסק שלך איננו מופיע בדף התוצאות הראשון? ובכן, אם האתר של העסק שלך לא מופיע בראש תוצאות החיפוש לקוחות פוטנציאליים לא יגיעו לאתר שלך

03.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
5 סיבות מדוע אתה חייב לקדם את האתר שלך בגוגל

 

לכן המכירות באינטרנט כמעט ולא יהיו קיימות עבורך וזו עשויה להיות גם פגיעה בתדמית החברה. כדי להגדיל את תעבורת הגולשים לאתר של העסק שלך עליך להשקיע בקידום האתר בגוגל, יש שתי שיטות עיקריות לקידום האתר – קידום אתרים אורגני (SEO) ופרסום ממומן (PPC).  

חשוב להדגיש כי קידום אתרים בגוגל מתאים לכל העסקים – קטנים וגדולים. אמנם הפעולה כרוכה בעלויות אך באמצעות חברת קידום מקצועית המתמחה בנושא האתר של העסק שלך יבלוט מעל המתחרים, תיהנה מתעבורה גדולה של גולשים איכותיים, המכירות באתר יגדלו באופן משמעותי ותיהנה מנכס דיגיטלי משמעותי ובעל ערך ומשיפור ביחס ההמרה. לפניך 5 סיבות מדוע גם אתה חייב לדאוג לקידום האתר שלך בגוגל.

תנועה איכותית של לקוחות פוטנציאליים לאתר

גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בישראל ובכל העולם, למעלה מ-80% מהחיפושים נעשים בגוגל. לפי מחקרים, רוב הגולשים המבצעים שאילתה בגוגל מתמקדים רק בתוצאות המופיעות בדף הראשון, ובעיקר במיקומים הגבוהים ביותר. לכן, אם אתה רוצה תנועה גדולה ואיכותית של לקוחות פוטנציאליים לאתר שלך עליך לקדם את האתר לאורך זמן ולשמור על מיקום גבוה ויציב בתוצאות החיפוש של גוגל.

יצירת נכס דיגיטלי

קידום האתר שלך בגוגל מייצר עבורך נכס דיגיטלי משמעותי ובעל ערך, יש לנכס שווי כספי ותוכל לעשות בו שימוש לאורך זמן כדי לשפר הכנסות, לבדל את העסק ממתחרים ולחזק את המותג שלך. קידום אורגני של האתר בגוגל משבח את הערך של האתר והעסק שלך, כך למעשה אתה דואג לשיווק דיגיטלי חשוב ויוצר מותג מנצח עם לקוחות נאמנים ועקביים.

החזר השקעה

קידום האתר שלך בגוגל עולה כסף, אך כאשר אתה מופיע במיקום גבוה בתוצאות החיפוש אתה זוכה לתנועה גבוהה של לקוחות פוטנציאליים, כך אתה מגדיל את מספר הלקוחות, משפר את המכירות ומגדיל את הרווחיות. לכן, קידום אתרים בגוגל על ידי חברה מקצועית ויעילה מבטיח לך תמורה מלאה בעד ההשקעה (ROI).

מיתוג העסק

חשיפה רחבה של האתר שלך בגוגל מאפשרת לך ליצור מותג מוכר ומנצח בתחום העיסוק שלך. לקוחות מעדיפים לרכוש מוצרים ממותג מוכר ואמין, כך אתה זוכה למיצוב העסק שלך כחברה מובילה ופופולרית, לבידול מהמתחרים וליתרונות נוספים.

נוכחות מרשימה באינטרנט

באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל העסק שלך מופיע במיקום מרכזי ואטרקטיבי, זוכה לצפיות רבות ופונה רק ללקוחות פוטנציאליים איכותיים מאחר וחברת הקידום מתמקדת בקהל יעד רלוונטי לתחום העיסוק שלך. אגב, קידום האתר מאפשר גם לעסקים קטנים לבלוט ולהילחם במתחרים גדולים מהם, כל זאת ועוד בעלויות משתלמות ובהתאם לתקציב העומד לרשותך.

לעוד פרטים ומידע אודות קידום אתרים בגוגל בקרו את Websem

 

תגובות

מומלצים