9 נקודות שחשוב להפנים על מכונות כביסה

אם אתם מחפשים לקנות מכונת כביסה, חשוב להבין את הצרכים שלכם ואת הסוגים הזמינים של מכונות כביסה. אז לפני שאתם בוחרים את המכונה המתאימה לכם, הנה תשע נקודות שכדאי להכיר על המכונה שאתם קונים.

31.12.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
9 נקודות שחשוב להפנים על מכונות כביסה

 

1. הגדרות שטיפה

מכונות כביסה רבות מציעות תוכניות שונות לשטיפות שונות, כמו שטיפה עדינה או שטיפת צמר. חלק מהמכונות ניתנות להתאמה אישית ותוכלו אפילו לשמור את ההגדרות המועדפות עליכם על מנת שההפעלה תהיה מהירה יותר.

2. מחזור סיבוב

בהתאם לבדים וסוגי הבגדים שברצונכם לכבס, חשוב לבחור מכונות כביסה שמציאות מחזורי סיבובים מתאימים לבגדים עדינים או לפריטים חזקים.

3. שיקול היעילות

כמה יעילה מכונת הכביסה שאתם מעוניינים לקנות, בכל מה שנוגע לחיסכון בחשמל ומים? מכונות כביסה חסכוניות פירושן חיסכון כספי בטווח הארוך.

4. גדלים שונים של מכונות כביסה

מכונות כביסה עם פתח עליון נוטות להיות צרות יותר ממכונות כביסה עם פתח קדמי. האם אתם מתכוונים למקם את מכונת הכביסה שלכם בפינה צרה? או שאתם יכולים להרשות לעצמכם מקום נוסף ואתם זקוקים למכונת כביסה גדולה יותר לכיבוס עומסים גדולים יותר? מה שמביא אותנו לנקודה הבאה.

5. אפשרויות עומסים

אם יש לכם משפחה גדולה, מומלץ לחפש מכונות כביסה שיכולות לכבס עומסים גדולים, בניגוד לצרכים של משפחות קטנות או אדם יחיד.

6. האם מכונת הכביסה כוללת מייבש?

אם אורח החיים שלכם קדחתני ואין לכם זמן לכבס, מכונות כביסה עם מייבש מובנה עשויות להיות אפשרויות מתאימות עבורכם.

7. חומר התוף

החומר של תוף מכונת הכביסה יכול להגיע בסוגים שונים, כגון:

  • פלסטיק
  • נירוסטה
  • אמייל
  • פלדה
  • או אפילו חרסינה.

פלדה היא הגרסה היקרה והעמידה ביותר, ואמייל נחשב לחומר ציפוי לתוף פחות עמיד בהשוואה לשאר החומרים, גם אם הוא זול יותר.

8. האם אתם מחפשים מכונות כביסה עם השריה?

אם יש לכם ילדים שמלכלכים מאוד את בגדיהם, או שיש לכם בגדים עם הרבה כתמים קשים, כדאי לכם להשקיע במכונת כביסה עם מחזור השרייה מתאים.

9. האם מכונות כביסה באמת זקוקות לכל כך הרבה תוכניות?

מכונות כביסה עם פתח עליון או קדמי זמינות עם מספר מדהים של תוכניות, מהירויות סיבובים, אפשרויות סחיטה, ושפע שלם של מגוון אפשרויות.

כך שאם אתם מכבסים את הבגדים שלכם בתוכנית אחת כל הזמן, אולי מומלץ לכם לחפש מכונת כביסה בדגם פשוט, ואם יש לכם צרכים שונים לכיבוס הבגדים, כמו למשל, סחיטה חזקה, כביסה עדינה או השרייה, כדאי שתחפשו את הדגם המתאים.

בשורה התחתונה, חשוב למצוא את מכונת הכביסה המתאימה, אבל חשוב לא פחות לדעת באילו חומרים להשתמש

יצרני מכונות כביסה מתכננים מכונות כביסה שמתאימות למגוון צרכים ומעוצבות בדגמים ייחודיים כדי להבטיח את הוצאות הטובות ביותר.

עם מציאת מכונת הכביסה שמתאימה לצרכים שלכם, חשוב גם להבין אילו חומרי כביסה מתאימים לשימוש בדגם המכונה שבחרתם, על מנת להבטיח שתקבלו תוצאות מעולות של הסרת כתמים בשטיפה אחת.

 

תגובות

מומלצים