איוב שרוף מבחן ההצלחה של בהיג יוודע בעוד 4 שנים

רשימת עוספיה מואחדה שהובילו המשפחות זאהר ושרוף ואחרים הצליחו להכניס מנדט למועצת עוספיה, סמי זאהר מפנה את מקומו לאיוב שרוף אישיות מוכרת טוב בכפרים, איוב:"אני באתי לשרת את הכפר שלי עוספיה ובעיקר להוביל פוליטיקה אחרת".

14.08.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
איוב שרוף מבחן ההצלחה של בהיג יוודע בעוד 4 שנים

 

חבר המועצה איוב שרף נמצא מזה תקופה קצרה של 3 חודשים במועצת עוספיה ומחזיק את תיק התחבורה, איוב רואה הצלחה בעניין סלילת הדרכים והובלת תיקונים בכבישים הפנימיים.

איוב שרק לפני זמן קצר היה שוטר והכיר את האוכלוסיה טוב יותר מכל אחד אחר, יכול להבין ולעזור הרבה מתוקף ההכרה שלו למצב האמיתי שיש בכפר ולשם כך הוא היה בין הבודדים שהתנגדו להעלאת צוו הארוננה לשנת 2021.

איוב מאמין שמועצת עוספיה הולכת לכיוון הנכון ושראש המועצה בהיג מנסור יכול לרשום הישג או כישלון רק בעוד 4 שנים ולא עכשיו.

איוב:"המטרה שלי לראות את עוספיה במקום ראשון בחינוך, בספורט ובתרבות הפנאי, אני בא לשרת ולתת מהניסיון שלי לכפר, אני אדם עקשן ורוצה לראות דברים טובים קורים לעוספיה, לשם כך אני כותב מכתבים וכל הזמן פונה להנהלת המועצה בדרישות לעשות עוד והמצב הולך למקום טוב".

איוב לא חושש מלבקר שצריך, בעניין האלימות בתקופה האחרונה איוב מצביע על לקויים של חוסר מקומות לנוער ואי העסקתם בפעילות חברתית ובין היתר פונה להורים לשים לב לילדים שלהם ושתפקידו במועצה לעשות הכל כדי לדאוג למקומות פנאי לאותם בני נוער וצעירים מעוספיה.

איוב מבין טוב שמצב הפוליטיקה בעוספיה לעולם לא ישתנה כל עוד הולכים לפי גודל המשפחה, אבל מצפה שיום אחד הצעירים יותר ישנו את המצב בכפר.

 

לכל הדברים בסרטון

 

חבר מועצת עוספיה איוב שרוף

פורטל הכרמל

תגובות

8. מנסורי לפני 1 חודש
עספיא
7. תושב לפני 1 חודש
האיש הנכון במקום הנכון
6. חלבי לפני 1 חודש
יש ויש פוליטיקה אצלנו
5. שרוף לפני 1 חודש
ניגוד אנטרסים
4. מנעיספיא לפני 1 חודש
אסור להאמין לבהיג איוב
3. כיופי לפני 1 חודש
איוב אדם ישר ומקצועי
2. עיספאוי לפני 1 חודש
בהצלחה איוב תמיד הייתה טוב
1. אבו רוקן לפני 1 חודש
הכישלון כבר כאן

מומלצים