איימן סיף מדבר אחרי הירי לביתו

מ.מ ראש מועצת עוספיה איימן סיף בשיחה לפורטל הכרמל והצפון אומר:"איתי כל מי שחושב שעוספיה צריכה להיות אחרת, זה לא ישבור אותי ואת משפחתי כנבחר ציבור", הייא אשתו של איימן משדרת עוצמה ומודה לאלוהים שהבנות לא נפגעו, והיא בטוחה שמה שקרה קשור לתפקידו במועצה.

21.09.2020 מאת: חסין חלבי

אימן סיף מ מ ראש מועצת עוספיה 2020

 

הייא מתארת את הרגעים הראשונים של קולות הירי והגנתו של איימן שלא תרים ראש ותשאר אחרי מחסה, הייא:"זה היה דבר מפחיד מאוד, הבנות בדרך כלל נשארות בסלון עד שעה מאוחרת, בדיוק איפה שהכדורים פגעו, אני מאמינה שלא קרה לנו אסון בזכות פועלו של איימן שעושה לטובת עוספיה, יש לנו כוח ותמיכה מכל המשפחה ותושבי הכפר שלא עזבו אותנו מאז המקרה, אני מודה לאלוהים שלא נפגע אף אחד בבית, כי קשה להבין מה קרה כאן, זה היה ירי ללא הפסקה ולהרבה זמן, הדבר הזה מאוד מפחיד".

לאיימן והייא סיף יש שלוש בנות בגילאים 19-15-9, המשפחה באה מבית משכיל מלומד ומעורב בחברה, עובדה שאיימן הצליח להיבחר למועצת עוספיה, הוא משמש כמ.מ ראש מועצה ומחזיק את תיק התשתיות במועצה.

איימן בלט במספר מישורים בהם דאג להוביל לתיקון תקלות וסיפוק של ציוד לשעת חירום במשק המים, בעת תקלות הוא מעורב ומצליח להוביל מהלכים גדולים בעוספיה, איימן נחשב לאחד הפוליטיקאים החזקים בעוספיה שאחריו יש הרבה תומכים שמוכנים ללכת איתו לכל מקום.

אם נביט לפגיעות של הירי נגלה זירת פיגוע לכל דבר, מעל 40 כדורים משני כלי נשק, היורים היו שניים שהגיעו על אופנוע, התקרבו מאוד לפתח הבית וריססו הכל, הכוונה הייתה להרוג ולא להפחיד, בנוסף השליכו שני רימוני הלם.

איימן סיף שעטוף כרגע בבני משפחה וחברים משני הכפרים, מאמין שמי שביצע את המעשה יתפס וישלם מחיר יקר.

איימן:"אני לא יכול להצביע אם זה קשור לתפקיד שלי, אנחנו בהנהלת המועצה ובעלי החלטה, יש כאלה שיכולים לא להסכים להחלטות שלנו, יש ביקורת והיא גם נוקבת וזה לגיטימי, בגלל שאתה לא מקבל את הדעה שלי להגיע ולפגוע בבית שלי ובמשפחה שלי, זה לא מתאים למגזר שלנו וזה לא תרבות שלנו".

איימן משתף פעולה עם המשטרה, יש כרגע מספר כיווני חקירה שלא ניתן לפרט, בתקווה שהמבצעים ייעצרו ויובאו לדין.

 

עוד בנושא: ירי לעבר ביתו של נבחר ציבור בעוספיה

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים