באסל : "הלכתי נגד הזרם"

חבר מועצת דאלית אל כרמל באסל חסון, פוליטיקאי טרי שמשדר ביטחון ואמינות מה שלא מתאים לפוליטיקה, באסל בשיחה לפורטל הכרמל "אני חבר בהרבה ועדות חשובות, הייתי רוצה לטפל בנושא חשוב עבורי תן לחיות לחיות ולדאוג לחיות הנטושות", לדברים

22.10.2019 מאת: פורטל הכרמל
באסל : "הלכתי נגד הזרם"

 

חבר מועצת דאלית אל כרמל באסל חסון בן 54 נשוי לפריאל ואבא לשלוש בנות ובן, חשמלאי במקצוע, שמאוד אוהב את המשפחה שלו, פגשנו אותו חוגג יום הולדת לבת יארא.

באסל חסון, חבר בועדה למניעת אלימות, ועדה לבטיחות בדרכים, ועדת תשתיות, ועדת תיירות ועוד, בראיון מתייחס לתקופה בה הוא מכהן כחבר במועצת דליה על מה שלמד ומה שצריך ללמוד, אבל דבר אחד ברור שבאסל מתנהג כאזרח טוב ולא כפוליטיקאי.

באסל: "בתקופה קצרה למדתי הרבה, גם אנשים צריכים להתרגל שיש לנו צוות במועצה שבא לתרום ללא שום אינטרס או רווח פוליטי, אני תמיד אלחם על האינטרס של הציבור, עצם העובדה שאני נמצא בקשר טוב עם ראש המועצה, ועם כל המחלקות במועצה וכל פנייה מציבור התושבים זוכה למענה מיידי".

באסל אומר שלגבי התאגיד עם הסעיפים שתיקנו המצב הוא טוב, לגבי העלייה בארנונה מדובר על 2.5 אחוז וזה כמעט לא מורגש, יש לציין שבאסל מתוודה שאינו בקיא בכל החומר.

באסל: "התאגיד נכנס באיחור וגרם לנזק באיזון התקציבי, יש לנו אוזן קשבת בתאגיד וכל תלונה שלנו מטופלת, התושבים צריכים להבין שהחיוב של גובה התשלום לתאגיד הולך לפי מספר הנפשות בבית".

באסל: "אני לא פוליטיקאי ממולח ואיני ערמומי, באתי לתרום את חלקי, אני אישית הלכתי נגד הזרם, אנחנו לא עדר, לייצג משפחה זה לא טאבו, באתי נקי כפיים ועזרתי לכולם לאלה שהלכו איתי ולאלה שלא הלכו איתי".

באסל: "הייתי רוצה לטפל בנושא החיות, אישית התפקדתי למפלגת תנו לחיות לחיות, עלה לי רעיון לדאוג לחיות המוזנחות בתוך הישוב ולעשות להם עמדות האכלה, חשוב שהציבור יידע ויבין שלא הכל פוליטיקה בחיים, בסופו של דבר כולנו בני ישוב אחד".

 

 

באסל חסון חבר מועצת דליה 2019

תגובות

15. מנדאלייה לפני 1 חודש
יא עמי יא באסל שלום
14. מעניין לפני 1 חודש
דאליה
13. דלאוי חור לפני 1 חודש
לבאסל אל תתייחס לנושכים
12. אחד העם לפני 1 חודש
למספר 2 נאיל
11. דילאווי1 לפני 1 חודש
אחרי
10. תושה בכיר לפני 1 חודש
יודע הכל על המועצה הזו
9. דלאוי לפני 1 חודש
מצבנו יותר טוב מאז
8. תופיק לפני 1 חודש
עוד פראייר
7. תושב לפני 1 חודש
בהצלחה
6. רמי לפני 1 חודש
יש לך קשר טוב
5. בסאם לפני 1 חודש
מעניין
4. סאמי לפני 1 חודש
אני
3. תושב דאליה לפני 1 חודש
שכיר חרב ואינטרסנט
2. נאיל לפני 1 חודש
נגד אלימות
1. תושב לפני 1 חודש
באסל אתה לא צודק

מומלצים