בית המשפט החליט שמועצת דליה תקיים ישיבה חדשה בעניין התאגיד

דיון שנמשך שעתיים בבית המשפט המחוזי בפני השופטת ריבי למלשטריך-לטר, כבוד השופטת החליטה שהעותרים יגישו תוך 10 ימים למועצת דליה את כל מה שהם מבקשים לקבל ושהמליאה תתכנס שוב להצביע על כניסה לתאגיד מוצקין.

12.04.2018 מאת: פורטל הכרמל
בית המשפט החליט שמועצת דליה תקיים ישיבה חדשה בעניין התאגיד

ההחלטה של השופטת ריבי למלשטריך-לטר, משמעותה חשובה ביותר לחברי האופוזיציה מבחינה ציבורית, מצד שני זו מכה לראש המועצה שיצטרך להתמודד עוד הפעם עם אותם דברים שכבר עבר לפני חודש.

לפורטל הכרמל נודע שמשרד הפנים היה צריך לאשר ביום ראשון את תכנית ההבראה שאישרה מליאת המועצה, עם החלטת השופטת, הדבר יתעכב ומועצת דליה תצטרך להתמודד בלי כסף.

ב 6-3-18 מועצת דליה אישרה הסכם כניסה לתאגיד מוצקין, חברי המועצה מרזוק קדור, האני חדיד ורפיק בסיס, עתרו נגד המועצה שלא הציגה חוזה, הדיון היום התקיים בנוכחות כל הגורמים הרלוונטיים.

בבית המשפט המחוזי בחיפה, התקיים דיון בעתירה לביטול הסכם כניסה של מועצת דליה לתאגיד מוצקין, בפני כבוד השופטת ריבי למלשטריך-לטר.

את המועצה ייצגו היועצת המשפטית של מועצת דליה, רפיק חלבי ראש המועצה, עאמר חסיס,והבה והבה, יוסף חדיד המתנגד לכניסה לתאגיד במצב הקיים.

נכחו באולם בית המשפט המחוזי בחיפה, התובעים מרזוק קדור, האני חדיד ורפיק בסיס, בנוסף לציבור שהגיע לאולם, וגורמים משטרתיים.

 

כתבות בנושא

צו מניעה נגד החלטת מועצת דליה

מועצת דליה אישרה הסכם כניסה לתאגיד

תגובות

7. למס׳ 6 לפני 13 ימים
המדינה לא מחייבת לכנס לתאגיד
6. מצחיקים לפני 14 ימים
לכל המגבים
5. נסראדין לפני 14 ימים
יש אלוהים
4. مواطن לפני 14 ימים
الحقيقه
3. محلل سياسي לפני 14 ימים
الله مع ألأقوياء
2. مواطن לפני 14 ימים
في الله يا حراميه
1. חלבי לפני 14 ימים
חובה לפרק את המועצה כמה שיותר מהר

מומלצים