במי יבחרו החלבים מתנגדי רפיק?

שעון הזמן מתקתק ובינתיים אין עוד מתמודד שיכול לנצח את רפיק חלבי בדאלית אל כרמל, מה קרה עם ההסכם שהוביל פהמי ואכרם? המניע של תנועת סווא להצהיר שעוד לא החליטה במי לתמוך, האם כמחאה יתמכו במרזוק?.

07.06.2018 מאת: חסין חלבי
במי יבחרו החלבים מתנגדי רפיק?

הבחירות יתקיימו בתאריך 30/10/18, בימים אלה אנו נמצאים בערב בחירות, לפני 4 ימים היה ניתן לשלוף בפעם ראשונה מידע על פנקס הבוחרים.

מועד אחרון להגשת רשימות מועמדים 27/08/2018, למרות הזמן הדחוס וכל מני הצהרות שיצאו מכאן ושם, לא צץ אף מועמד שיכול להיות מתחרה חזק מול רפיק.

מעל שנה פועל פהמי חלבי ואכרם חסון, להבאת מועמד חזק, בתנועת סווא שחיפשו מתמודד שלהם, מאוד רצו את ענן והבה, שבשלב מסוים הודיע שאינו רוצה להתמודד.

בזמן הזה התנהלו מגעים בין פהמי, אכרם ואחרים, שהיו בקשר עם פרח חלבי, כולל קשירת פרח לתנועת סווא.

היום אחרי הודעת תנועת סווא שהיא עדיין לא החליטה לגבי תמיכה במועמד, פרח הודיע שדחה את ההודעה  שלו לגבי ההתמודדות, זה הביא את תומכיו במשפחת חלבי למצב המתנה, ובחלק מסוים לפיזור ואי ודאות.

מה שרואים מכאן היום, שפרח לא יכריז על התמודדות ככל הנראה, וישארו בינתיים שני מתמודדים רפיק חלבי ומרזוק קדור, השאלה שנשאלת האם מצביעי המחאה נגד רפיק, יתנו את קולם למרזוק?.

בדאלית אל כרמל מעולם לא הייתה אדמה בשלה לכל מתמודד, לקחת את רפיק בהליכה, אבל משום מה המשחק של הפוליטיקאים שחשבו שהם מובילים בני אדם כעדר, נכשל והתוצאה היא גרועה מאוד, שלא חשבו על האינטרס הציבורי וחשבו רק על המעמד שלהם, בגלל זה האנשים הטובים והמובילים בתחומים רבים העדיפו לא להתעסק עם המצב הקיים.

בפני דאלית אל כרמל עומדים אתגרים רבים וצריך להוציא את הישוב הגדול הזה מהמצב בו הוא נמצא, ברמת המצב הכלכלי, החינוך הירוד, איכות הסביבה, העדר תוכניות לבניה, העדר קרקעות לזוגות צעירים והרשימה עוד ארוכה מאוד, ככל הנראה כל הדברים האלה, דברים שוליים בעיני אותם אנשים שחושבים לשלוט בכל.

הפתעות כרגע לא צפויות, כי ניתן כבר לראות מי אכן פנה למשרד הפנים לקבל רשימות, מי שהיה צריך להיות מועמד מוכר וידוע, כך מערכת הבחירות נסגרת בתמונה העדכנית שאנו מביאים היום.

 

תגובות

14. דילאווי1 לפני 11 ימים
كل
13. שקוף שקוף לפני 11 ימים
אתם הבעיה...
12. حلبي حور לפני 11 ימים
رفيق انسان فاشل في ايدارت المجلس.
11. בחור לפני 11 ימים
טוז על רפיק
10. תושב ותיק לפני 11 ימים
רק רפיק ימשיך
9. עאדלה לפני 11 ימים
אין אומץ
8. דלאוייה לפני 11 ימים
לא אתמוך באחד כמו רפיק
7. חלבי הגון לפני 11 ימים
הכי כושל
6. בלש לפני 11 ימים
אין מחליף
5. אזרח דליה לפני 11 ימים
מי שבוחר ברפיק בוחר בהרס
4. אישה לפני 11 ימים
רפיק הביתה
3. חלבי לפני 11 ימים
רק רפיק
2. חלבי לפני 11 ימים
כן לתת לכל אחד אחר מרפיק
1. דילאווי לפני 11 ימים
רפיק סיים תפקידו.

מומלצים