בני גנץ יקבל תמיכה מהדרוזים

נאומו הראשון של בני גנץ שנגע בכל רבדי החברה, המדיני הביטחוני המיעוטים הבריאות והחינוך, ומיגור המתח בין יהודים ומיעוטים, גנץ "לא יהיה ראש ממשלה שיכהן עם כתב אישום, בממשלתי נלחם בשחיתות ונחזיר את הכבוד לאזרח".

30.01.2019 מאת: חסין חלבי
בני גנץ יקבל תמיכה מהדרוזים

 

בני גנץ שהציג את השותפות שלו בתנועתו חוסן לישראל עם הרמטכ"ל ושר הביטחון לשעבר משה בוגי יעלון, הצהיר שהם באו לנצח ולהוביל את מדינת ישראל.

קבוצה גדולה של ציבור הגיעה לגני התערוכה בתל אביב לגבות ולתמוך בבני גנץ, ברשימתו לכנסת, אין ספק שגנץ מאתגר את נתניהו ולא הוכר מתמודד אחר, שהגיע לפוליטיקה כמו בני גנץ.

פורטל הכרמל חושף שקבוצה גדולה של אנשי דת וקציני צבא דרוזים, עובדים מזה תקופה בשקט למען בני גנץ, הם הגדירו את התמיכה, "תמיכה בלי תנאים מוקדמים", לגבי תת אלוף במיל' חסון חסון הוא לא יתמודד ברשימה, אבל הוא יהיה מעורב ויעזור לגנץ.

בני גנץ הבהיר את הנקודות החשובות ביחסו למדינת ישראל וגבולותיה ובעיקר לעם שחי במדינה, בני תקף את התנהלות הממשלה שבמשך שנים פילגה והרעילה ובעיקר גרמה למתח בין העם לאוכלוסיות בישראל.

בני גנץ: "אני מבקש את אימונכם כדי להנהיג את מדינת ישראל, ביטחון עושים במעשים ולא בדיבורים".

גנץ דיבר על המנהיגים הישראלים שהצליחו לעשות שלום עם מדינות אויב במזה"ת, והגדיר אותם פטריוטים, כמו מנחם בגין ז"ל עם המצרים, יצחק רבין ז"ל עם ירדן, ובנימין נתניהו הסכם חברון עם רב המרצחים ערפאת.

גנץ דיבר על האיום האיראני והמזימות שמנסים יחד עם חיזבאללה נגד מדינת ישראל וציין "אסייע בכל סיוע הומניטרי לתושבי עזה אבל לא אאפשר מעבר מזוודות כסף, לעולם לא נרד מרמת הגון ומבקעת הירדן, ירושלים תשאר בירת ישראל לעד ונחזק את גוש ההתישבות".

גנץ: "הממשלה שאקים תהיה ממשלה מחברת, בממשלתי לא יהיו התקפות על מערכת המשפט, היועמ"ש והמשטרה, הסתיימו הימים שבהם משתמשים במשפחות השכולות לצרכים פוליטיים, שמרתי במשך חיי על נקיון כפיים, בדברים שאני הולך לטפל, זה להכריז על מצב חירום במערכת הבריאות לאור המצב שנקלענו אליו".

גנץ הציג את שותפו משה בוגי יעלון וציין "טובת המדינה להנהגה מנצחת להחזיר את המדינה למסילה".

רגע אחרי סיום הנאום נשמעו קולות ביקורת בעיקר מהליכוד, אבל ניתן להגדיר את נאומו הראשון של גנץ כמוצלח עם נימה חדשה של הנהגה.

לנאום של בני גנץ בסרטון

 

 

בנאום פוליטי ראשון התייחס גנץ למגוון נושאים מחתירה לשלום, דרך שיפור מצב הדיור והבריאות בישראל, ועד השמירה על טוהר המידות במערכת הפוליטית. לדבריו: "עצם המחש.

תגובות

12. نعيمة عماشة לפני 6 חודשים
صرنا غرباء!
11. גלסאוי לפני 6 חודשים
גנץ
10. סלמאן לפני 6 חודשים
בני גנץ המנהיג
9. مواطن ساذج לפני 6 חודשים
ايوب القرا (الوزير)
8. חלביה לפני 6 חודשים
מגאר
7. תושב לפני 6 חודשים
הבחירה הטובה למדינה
6. موحد كرملي- عسفيا לפני 6 חודשים
الاستقامة عين الكرامة
5. מן הישוב לפני 6 חודשים
מנהיג שפוי
4. דורזי לפני 6 חודשים
גנץ מפקד טוב ומנהיג מעולה
3. לא יהודי לפני 6 חודשים
בהצלחה גנץ
2. אישה דרוזית לפני 6 חודשים
מרשים ביותר
1. מדליה לפני 6 חודשים
האיש הנכון בני גנץ

מומלצים