בסאם:"השופטת החליטה במקום חברי מועצת עוספיה"

אחד העותרים בבקשה להציג את חוזה ההתקשרות בפני מליאת המועצה בסאם מרזוק, רגע אחרי שהשופטת תמר שרון נתנאל מפרסמת את ההחלטה לדחות את הבקשה, בסאם לפורטל הכרמל "הזמן שיחק לטובת בהיג, זו החלטה שבעצם מבטלת את זכותם של חברי המועצה".

28.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בסאם:"השופטת החליטה במקום חברי מועצת עוספיה"

עם בחירתו של בהיג מנסור לראש מועצת עוספיה, בסאם מרזוק יחד עם חבר תנועת عسفيا الهدف הציעו פתרונות בעניין תאגיד המים והביוב, ואז פנו לבהיג וביקשו ממנו להקשיב לבעלי מקצוע ושעוספיה במצב שלה לא חייבת להיכנס לתאגיד, צריך להפעיל את משק המים דרך חברה פרטית שבסופו של יום עוספיה תרוויח והמועצה תחזיר את השקעתה.

בהיג לא שמע לאף אחד והתעקש ללכת עד הסוף, היום אחרי החלטת כבוד השופטת תמר שרון נתנאל, בסאם מרזוק אחד מארבע העותרים אומר: "בהיג מנסור הציג בבית המשפט הסכם אחר לגמרי ממה שהראה לחברי המועצה".

בסאם:"הזמן היה לרעתנו אם היה לנו זמן ולא עד ה 30-6-19 הזמן האחרון, השופטת היתה נותנת צו, השופטת רשמה שהיות ויש פן פוליטי, אנחנו נתנו למשיבים הזדמנות שיביאו את ההסכם ביום ראשון לאשר אותו, ולהכניס את התאגיד, היא חשבה שאנחנו יודעים שהתשובה היא שלילית והתאגיד לא יכנס ולכן היא החליטה במקום חברי המועצה".

בסאם:"מתוך הדברים שהוצגו בפני בית המשפט המחוזי, הנתבעים טענו שצריכים זמן וכי לא היה זמן, הם הציגו תמונה שהם הפסידו מענקים בגלל שלא התאגדו, לכן הם חייבים להציג את אישור התאגיד לפני סיום הזמן, כדי לקבל מענקים".

בסאם:"עד היום כל הזמן הרשות האריכה את המענקים, השופטת שאלה את היועץ המשפטי של רשות המים אם אפשר לתת ארכה נוספת והוא ענה שהוא לא יודע ולא יכול לענות ושנכון להיום אין הארכה. אז השופטת חששה שאם התאגיד לא יכנס עוספיה לא תקבל מענקים, מאחר ונתנו לה את התמונה שעוספה היא בור של ביוב ורק התאגיד יציל אותה".

"לגבי הדברים של כמאל תמיד הוא אומר עובדות והוא אומר תמיד את האמת".

בסאם:"בהיג אומר מצד אחד שהוא הביא הסכם חדש ובבית המשפט הוא אומר שזה אותו ההסכם שהיה בזמן וגיה, בהיג צריך להחליט או שזה אותו הסכם או שהוא הביא הסכם יותר טוב, במסיבת העיתונאים שעשה הוא הציג הסכם הבנות שכאילו חתום, ובבית המשפט הציג הסכם אמיתי שזה לא מה שהציג במועצה, לכן חברי המועצה מרגישים שבהיג עבד עליהם".

בסאם:"אני חושב שחברי המועצה צריכים לבוא לבהיג ולהגיד לו, את זה כבר עשית, אבל העתירה היא קיימת, ואת ההסכם אתה צריך להביא לאישור חברי המועצה, אז תבקש מרשות המים לא להנפיק את הרישיון עד שתסתיים העתירה, אם העתירה תגיד שמה שעשית תקין אז בבקשה ואם העתירה תתקבל ואתה תצטרך להביא את ההסכם לאישור חברי המועצה, התאגיד יצטרך להפסיק לעבוד וזה יוביל לבלגן שלם ולהתחיל לשלם בגין נזקים שנגרמו לתאגיד".

"השופטת תמר שרון נתנאל במקום לתת לחברי המועצה להחליט החליטה במקומם".

 

פורטל הכרמל

תגובות

12. مواطنه לפני 9 חודשים
ال תאגיד مش غلط
11. הוצאית המשפט ... לפני 9 חודשים
המפסידים משלמים...
10. חלבי לפני 9 חודשים
דליה
9. بو ايمن לפני 9 חודשים
ابو ايمن
8. ل7 לפני 9 חודשים
ل7
7. بهجة לפני 9 חודשים
ابتهاج
6. שאמל לפני 9 חודשים
בסאם על מה אתה מדבר
5. בית משפט מצויין לעספיא... לפני 9 חודשים
חברי המועצה נכשלו..בושה וחרפה..
4. אזרח סוג ב לפני 9 חודשים
למה זה רק אצלנו
3. תושב הכפר לפני 9 חודשים
לא לתאגיד
2. צעירה מנעיספיא לפני 9 חודשים
אסור לנו להסכים לזה
1. משקיף לפני 9 חודשים
בהיג הציג את מסמך ההבנות

מומלצים