גדעון סער חזר לשטח וביקר בגוליס

פעם ראשונה מאז שגדעון סער עשה פסק זמן, מגיע לפגישה עם חברי הליכוד מכפר גוליס, סער נפגש עם חבר המרכז וראש המועצה סלים טריף ופעילים, את סער ליווה סאהר אסמעיל שתומך בהובלת סער לראשות הליכוד.

07.12.2017 מאת: חסין חלבי
גדעון סער חזר לשטח וביקר בגוליס

גדעון סער שר בכיר לשעבר אחד המובילים בתנועת הליכוד, ביום אחד בלי הכנות מוקדמות, קם והודיע על פסק זמן מהחיים הפוליטיים ובתנועת הליכוד, אף אחד לא ידע להסביר את המהלך ומדוע סער העדיף לעשות את זה.

סער שימש בתפקידים שר הפנים ושר החינוך, ובתפקידים נוספים מרכזיים, סער העדיף לקחת לצדו עוזר בכיר סאהר אסמעיל מכפר ראמה, אשר לא עזב אותו מאז שסער יצא לפסק זמן.

ההגעה של גדעון סער לכפר דרוזי בגליל, לא הייתה במקרה זו פעם ראשונה שהוא מקיים פעילות בקרב חברי הליכוד, סער בפגישה עם שיח' סלים טריף וחברי הליכוד, הביע שהוא מתכוון לבקש את התמיכה שלהם בבוא הזמן וחשוב בזמנים האלה לתמוך בראש הממשלה המכהן, כשליח העומד בראש הליכוד.

בגוליס אם מתקנים את הקודים של המתפקדים שנמצאים ברישום מחשבי הליכוד בקוד 99, מספר המצביעים בגוליס יעלה ל 900, זה מסמן משקל רציני ומשפיע בהחלט בעת בחירות.

המפגש עם הדרוזים בגוליס היה חביב וחם, הדברים שנאמרו היו בגדר של היכרות ראשונית.

סלים טריף פרש בפני סער את הדברים מהם סובל הכפר הדרוזי ועל מצוקת הדיור בקרב הצעירים בכפרים, יתכן וסער מריח את ריח הבחירות כבר לאור החקירות שמתרחשים בליכוד של ראש הממשלה ויו"ר הקואליציה דוד ביטן והנחקרים החדשים שבימים הקרובים השמות שלהם יצופו בתקשורת.

פורטל הכרמל

תגובות

2. יוסף לפני 11 חודשים
הליכוד חייב שינוי
1. חבר ליכוד לפני 11 חודשים
בהצלחה סער

מומלצים