ד"ר סמואל ועמיר פרץ "העבודה בית למיעוטים"

ד"ר סמואל שחידם אזרח גרמני שממלא תפקידים בממשל, בשיחה יחד עם יו"ר מפלגת העבודה ח"כ עמיר פרץ לפורטל הכרמל והצפון, מסבירים את המצב הקיים היום בבחירות לכנסת ה 23, ועד כמה חשוב שהמיעוטים יתנו את קולם לאמת ולא לליברמן ליכוד וכחול לבן.

24.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ד"ר סמואל ועמיר פרץ "העבודה בית למיעוטים"


ח"כ עמיר פרץ: "האיחוד עבודה גשר מרצ נכון לגוש מרכז שמאל, להגדיל את הסיכוי להחליף את נתניהו והמדיניות שלו, בשאלה של חוק הלאום אנחנו אומרים שיש לבטלו ולחוקק מגילת העצמאות במקומו, בעוד שבכחול לבן מתמקדים בתיקונים של החוק, אנחנו רוצים לבטל את חוק קמיניץ ואת כל צווי ההריסה, רוצים להחזיר את ישראל לדרך רבין".

עמיר: "במגזר הלא יהודי יש תחושה שאנחנו מתייצבים לצדם ללא תנאים, אני רוצה לשנות את המושג דו קיום אני שואף לחיים משותפים, מיד אחרי הבחירות יש ליזום ועידה אזורית לשלום שתוך 90 יום תתכנס עם כל מדינות האזור ולהרגיע את המצב".

ד"ר סמואל שחידם: "אנשים לא מבינים עד כמה הבחירות הן גורליות לגבי עתיד המדינה, אני בתור בן של עוספיה באתי לתמוך כי אכפת לי מהחיים של העדה הדרוזית בישראל, העולם מסתכל על זה שבישראל של היום יש תכנית של טרנספיר וישוב מחדש ומדיניות שמשנים בה קו דרסטי כל הזמן, מדינות אירופה מסתכלות על זה בצורה קריטית".

סמואל: "באתי לתמוך בחבר שלי שאני מכיר הרבה שנים עמיר פרץ, אסור לתת יד לחזק את הימין בישראל, צריך לדאוג שישראל תשאר שפויה וצריך לדאוג שתשאר מדינה של כולם".

 

ח"כ עמיר פרץ וד"ר סמואל שחידים 2020

תגובות

מומלצים