ד"ר רמזי ממליץ לנתניהו לקרוא לערבים לממשלה

רגע לפני שבני גנץ מקבל את המנדט להרכבת הממשלה, ד"ר רמזי חלבי, כלכלן וראש מועצה לשעבר שמעורב פוליטית בחוגים השונים, מבין שחוץ מהורוביץ' ופרץ אף אחד לא רוצה לעשות קואליציה עם הערבים, ד"ר רמזי:"אולי ראש הממשלה נתניהו יפתיע את כולם ויקרא לערבים עוד היום".

20.10.2019 מאת: ויסאם גוטאני

ד"ר רמזי חלבי 2019

 

הנהגת המדינה וכל מי שעוסק בפוליטקיה מבין שללא הערבים לא ניתן להוביל ממשלה לאור המצב שהערבים הם 20 אחוז מאוכלוסיית המדינה, הם חלק בלתי נפרד מהכלכלה וההתפתחות החברתית בישראל, למרות מספר הקולות שקוראים נגד מדינת ישראל.

ד"ר רמזי חלבי בשיחה לפורטל הכרמל מדבר על המהלך שצריך להוביל לאחר שהרשימה הערבית הבינה שבני גנץ ויאיר לפיד לא רוצים אותם בקואליציה וזה נאמר ברישגלי.

ד"ר רמזי הופך את הדברים וקורא לראש הממשלה נתניהו להוביל מהלך ולהזמין את הערבים למשא ומתן לכניסה לממשלה, או לתמיכה מבחוץ, כדי להראות לכל המרכז שמאל שניתן להוביל אחדות בעם, כדי לא ללכת לסיבוב בחירות שלישי.

ד"ר רמזי: "כדי לשבור את הקרח אני מציע לרה"מ לפנות באופן ישיר לערבים ולהגיד להם מאחר והשמאל לא רוצה אותכם בואו להיות שותפים מלאים, ע"מ שלא להמשיך ולהדיר את האוכלוסייה הערבית, רק כך אולי המרכז שמאל יתחיל להתייחס לערבים בצורה אחרת".

ד"ר רמזי: "יש לזעזע את המערכת וליצור שותפות שהיא בלתי אפשרית בין הימין הישראלי והערבים ואולי תהיה ממשלה שמייצגת את רוב העם בישראל, לקידום השלום ולשוויון אזרחי, ברגע שהערבים יתמכו בימין הישראלי כולם ילמדו לקח".

ד"ר רמזי: "נתניהו יודע כרגע שאין לו ממשלה, ברגע שינהל משא ומתן עם הערבים, אפשר יהיה להגיע למצב שחוק הלאום יבוטל".

לכל הדברים בסרטון

 

פורטל הכרמל

תגובות

6. עדואן לפני 7 חודשים
רמזי השתיקה שווה לחוכמה
5. אזרח לפני 7 חודשים
הבל הבלים
4. נוסע עובר בגשם לפני 7 חודשים
לאס ווגאס
3. מדלייה לפני 7 חודשים
מר רמזי תתעזר בחבר המרכז פהמי ראשד
2. בחור לפני 7 חודשים
אתה חושב גבווה אין מילים
1. יוסף לפני 7 חודשים
רמזי מה אתה ליכודניק ?

מומלצים