האומץ לומר את האמת

שלום לכל חברי הממשלה, ראש הממשלה, שר הבריאות ויתר השרים, אני פונה אליכם כדי להגיד לכם, כי כל החלטה שאתם מחלטים בונה לנו עתיד. אם תחליטו על סגר כללי, זה צעד משמעותי שיעזור זמנית. ולא יפתור הבעיה מהשורש.

13.09.2020 מאת: אניסה הזימה
האומץ לומר את האמת

 

האנשים ייצאו שוב לרחבות ללא משמעת ועוד ידביקו המונים ושוב תצטרכו לעשות סגר נוסף. 

הפתרון היחידי והחשוב הוא המשמעת של האזרח, צריך ללמוד להיות ממושמע וזה הזמן לבנות לנו משטר ממושמע. משטר ממושמע לא פוסל את הדמוקרטיה, משטר ממושמע מלמד את האדם כיצד להיות אדם. 

הפתרון היחידי הוא: להטיל קנסות כבדים מאוד מאוד על כל אזרח שעובר על החוקים, כמו: האנשים שעושים חתונות בבתים ומזמינים אלפים ולא מקשיבים לכם. האנשים האלה גרמו למספרי תחלואה גבוהים.

האנשים האלה שהמדינה לא מטפלת בהם. אתם סוגרים עסקים, חנויות, מסעדות, אולמות ומרעיבים המונים ועוד מדרדרים את המצב הכלכלי.

לא נחיה עוד כקורבנות בגלל האזרחים הלא ממושמעים, אנחנו בעידן חדש, עידן החכמה שלא יאפשר לנו להמשיך לחיות בסבל. הגיע הזמן ללמד את האזרח חוקים ומשמעת, הגיע הזמן להציל את הילדים שלנו מהגיהנום, כגון:  הסמים שעל זה אתם לא מדברים. כל זה קרה אצלנו בגלל המשטר החלש, המשטר מפחד מהאזרח העבריין שעושה מה שהוא רוצה, כי השוטרים מפחדים מאותם אזרחים ואז הם מוותרים להם כדי שהם לא ייפגעו, וכך מעגל הפשע מתרחב יותר ויותר ואנחנו חיים בסבל. 

אלה לא חיים נכונים, אלה חיים של סבל ועליכם מוטלת האחריות לבנות עבורנו עתיד חדש. תבנו משטר חזק עם כוח, ללא שחיתות, כי השחיתות גורמת לפשע להתרחב יותר.

הקורונה באה להציל את העולם מהסבל, תיקחו אותה כשיעור וללמוד איך לנהל ולהכווין את האזרחים. תקפידו על קנסות גבוהים ותשנו את כל החוקים, ומי שלא יקשיב יכנס לכלא ואז ילמד להיות ממושמע. גם השוטר שלא יפעל לפי החוקים וההנחיות יוענש גם הוא וכך ילמדו השוטרים להיות אמיצים והאזרחים ילמדו להיות מבינים ומקבלים את המצב.

אני פונה אליך ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, למרות שהדעות חלוקות כליפך, אבל בתוכך יש אדם נפלא. אני רואה את הכל מעבר לעולם שלנו, רואה מה קורה בתת מודע של כולנו וידעת לתת לכם את הפתרונות מהיקום, ממקום שהוא רואה כל החלטה שאתם תחליטו ורואה בעוד מועד מה תהיה התוצאה של כל החלטה שתתקבל. 
אני כבר ראיתי את התוצאה וזה היה נכון שאתם צריכים לקחת החלטות נכונות, לראות מה יקרה קדימה ולא רק מה קורה עכשיו. אם יהיה סגר כללי זה רק יעזור לכם זמנית בהפחתת מספר הנדבקים, אבל שוב זה יחזור ומספר האנשים שיידבקו יהיה יותר גדול.

ההחלטה הנכונה היא להכביד רק על קנסות, ללא פשרות לגבי האזרח הלא ממושמע.

מר נתניהו, אני תמיד ראיתי אותך האדם היחיד שיש לו את האומץ לשנות את החוקים ולבנות עתיד שונה. אז הגיע הזמן שתבנה לנו עולם חדש. תזכור, שאתה יום אחד תעזוב את החיים, אבל איך תסיים??! האם ממקום שהעולם יראה בך גיבור גדול שידע לבנות לנו מדינה יפה שחיים בה בביטחון, או שיזכרו משהו אחר? תמיד דיברת רק על ביטחון חיצוני, הגיע הזמן לבנות לנו ביטחון פנימי.

אני בסך הכל מתקשרת ורואה הכל מהיקום, התפקיד שלי זה להעביר לכם את המסרים שאני מקבלת מהיקום. אני רק משרתת ליקום ולעולם הזה ולא מעבר לכך.

תודה לכם מכל לבי ומאמינה שתקשיבו למה שאמרתי כי זה לא ממני זה מאלוהים.

 

תגובות

7. אלברט שבות לפני 14 ימים
הכותבת צודקת
6. אבי לפני 14 ימים
על הערבים הסגר לא ישפיע בכלום
5. דרוזית לפני 14 ימים
כל הכבוד אניסה
4. גולש לפני 14 ימים
לשבת בבית זה אסון מדרגה ראשונה
3. מהגליל לפני 14 ימים
כל אישה יודעת שסגר לא טוב ומשרת
2. בחורה לפני 14 ימים
אישה אמיצה
1. צוקר יוסי לפני 14 ימים
צודקת

מומלצים