ההתקפלות של רפיק בעניין גניבת מים

בדאלית אל כרמל אתם יכולים לגנוב מים כמה שאתם יכולים, כי במועצה מתחשבים אם אתם שייכים לחמולה גדולה, איך חביב מצא גניבה וזו לא פעם ראשונה, ראש המועצה הודיע שהוא לא מוותר וברגע שהגיעה השיחה מראש השבט רפיק התנצל.

27.12.2017 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ההתקפלות של רפיק בעניין גניבת מים

אם מדברים על הפחת שעובר את החמישים אחוז בדאלית אל כרמל, זה לא בגלל הצנרת כפי שטוענת המועצה, זה בגלל גניבות מים שהמועצה יודעת מהם ומעלימה עיין.

הפרשה התחילה ביום ראשון כאשר עובד מחלקת המים במועצת דאלית אל כרמל חביב חדיד צילם סרטון ממתחם בית בדאלית אל כרמל בו מצא פריצה ללא ספירת מד המים, בסרטון חביב מודיע שזו לא פעם ראשונה שהוא מגלה את הפריצה אצל אותו אדם, הסרטון נשלח לראש המועצה רפיק חלבי.

רפיק העביר את הסרטון ופנה בהודעה קולית לחביב חדיד ולופא פרחאת "אני לא מוותר, תלכו למשטרה ותגישו תלונה ולא לשתוק".

כמה שעות אחרי זה, רפיק קבל את השיחה מראש השבט של המשפחה הגדולה ומייד רפיק רץ להתנצל לאותו אדם.

פורטל הכרמל פנה לאותה משפחה ושאל מדוע לגנוב מים והם טענו שהמועצה משקרת. פורטל הכרמל שוב פנה לאותו אדם שנחשד בגניבת המים, שטען שזה לא נכון וזה אלמוני שעשה את החיבור ולא הוא ושהוא שילם את חשבון המים עד השקל האחרון.

בתגובה לפורטל הכרמל ראש המועצה רפיק חלבי, אמר "אנחנו ויתרנו על התאגיד ואנחנו מנהלים מלחמת חורמה נגד גנבי המים שגורמים לפחת ולהפסד של מיליונים, מי שעשה את זה יטופל".

לפורטל הכרמל נודע  שהיו איומים על חביב חדיד, שעושה את עבודתו נאמנה.

איך יכול להיות שמועצה תופסת גניבות ויודעת על הנקודות החלשות שיש לה ובגלל שיקולים כאלה ואחרים היא מוותרת על כספי הציבור?, לא יכול להיות שבדאלית אל כרמל תושבים משלמים את החשבונות עד השקל האחרון ואחרים נהנים בגלל שיש להם גב שיכול להשפיע על מקבלי ההחלטות להעלים כל עבירה.

התנהלות הדברים מקוממת מאוד.

 

תגובות

6. האדי לפני 2 שנים
רפיק חלבי אדם חלש ביותר
5. אישה לפני 2 שנים
הרסתם את הכפר יא רפיק
4. אדם מהשורה לפני 2 שנים
אוכלי חינם רבים שלא כצורך
3. חלבי לפני 2 שנים
רפיק מאכזב מאוד
2. محلل سياسي לפני 2 שנים
رفيق حلبي صقط
1. כרמל לפני 2 שנים
וועדה קרואה - הפתרון

מומלצים