הכפר הדרוזי מחוזר ע"י ש"ס

סגן השר יואב בן צור מש"ס שעסק בתקופה האחרונה בנושא החסמים והבניה בכפרים, רקם קשר אישי עם שייך מוופק טריף והרשויות הדרוזיות, עכשיו הוא חוזר לכפר אבו סנאן לפגישה עם השייך מוופק טריף, ראש המועצה ויו"ר ועדת תכנון יוסף משלב.

14.01.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הכפר הדרוזי מחוזר ע"י ש"ס

 

סגן שר הפנים, הרב יואב בן צור, קיים ישיבה מקצועית במועצה המקומית אבו סנאן, בפגישה נוכחו מנהיג העדה הדרוזית שייך מוופק טריף ומכובדים.

הרב יואב בן צור: "תנועת ש"ס מקדמת תוכנית חומש חדשה למען פיתוח ושידרוג הישובים הדרוזים, כמו"כ אנו מקדמים בניה רויה אשר תוסיף להון האנושי ותעצור את ההגירה השלילית של הדור הצעיר".

לפני מספר חודשים דיווחנו כי לאור הסערה הפוקדת את הרשויות הדרוזיות בעקבות תכנית המתאר העוסקת בהסדרת תכנון ובניה בחוק באותן ישובים, סגן שר הפנים יואב בן צור פגש את שייך מוופאק טריף וראשי מועצות בגליל.

סגן שר הפנים הפריפריה נגב גליל, הממונה על הרשויות הלא יהודיות הרב יואב בן צור מש"ס, הגיע לישיבה עם מנהיג העדה הדרוזית שייך מוופק טריף, מנהלת אגף במנהל התכנון מיכל מריל ונציגי משרד הפנים, לסיור ופגישת עבודה עם ראשי המועצות והנציגים המקומים בישובים סאג'ור, מעאר, ראמה

עוד בנושא 

סגן השר יואב בן צור זרק גלגל הצלה לרפיק ובהיג, הסמכות של התכנון במגזר סגן שר הפנים יואב בן צור "משס" מגייס את יו"ר התכנון מיכל מרילאיתמר בו דויד יו"ר הועדה המחוזית, רונן סגל סגן מתכננת מחוז חיפה, לעזור לתכנון של דליה ועוספיה, השתתפו שייך מוופאק טריף, עו"ד ראיד שנאן, חברי מועצה ואנשי ציבור. סרטונים.

 

תגובות

2. מישהו לפני 3 חודשים
מעניין
1. מהכרמל לפני 3 חודשים
עדיף שס על גנץ וחבורת השקרנים איתו

מומלצים