חאתם גאנם: "אהיה ראש מועצה לכל הכפר"

במסגרת הבחירות לרשויות המקומיות הדרוזיות, פורטל הכרמל חושף את המתמודדים הצעירים, חאתם גאנם אחד המתמודדים בכפר סאג'ור, הצליח לגבש מחנה של תומכים, חברים ומשפחתו, שמאמינים שהם יצליחו לכבוש את המועצה ולהתחיל להשקיע בחינוך.

03.09.2018 מאת: חסין חלבי
חאתם גאנם: "אהיה ראש מועצה לכל הכפר"

מספר המצביעים בכפר סאג'ור מגיע ל 3008 קולות, אופן הבחירות חמולתי, בעיקר המשפחה מחליטה לכולם, חאתם גאנם מאמין כי הפעם המשפחה לא תשלוט, ולציבור יש את המילה לטובת הכפר.

חאתם נשוי לחנאן מורה למתמטיקה, ואבא ל-3 ילדים, היה בין הראשונים שהקים את פורום ועד ההורים הישובי הדרוזי, והראשון שהוביל את הכנסת הניהול העצמי לסאג'ור. חאתם אדם חברתי מאוד ועוזר להרבה אנשים מסביב.

חאתם: "אני רואה מה שמתרחש בכפר שהתושבים לא מקבלים את הצרכים הכי פשוטים שצריכים לקבל".

חאתם: "אני בניתי את פורום הועד הישובי ועסקתי בסוגיות החינוך שנים רבות, הגעתי עד הכנסת למציאת פתרונות, מה שראיתי ומאוד צרם לי שבכל הכפרים יש להם דברים שאין לנו".

"אני הולך לתקן ולהשקיע בעדיפות ראשונה בחינוך, אני יודע כמה תקציבים מקבלים שלא מגיעים לחינוך, עשר שנים לא נעשה שום דבר בכפר, אני פעלתי להביא ניהול עצמי לסאג'ור, לפני שנתיים, מאז שקל אחד לא הועבר".

חאתם: "בעניין האלימות והאירועים האלימים, הייתה לי שיחה עם מפקד תחנת כרמיאל, ואמרתי לו שהבעיות שיש לנו בכפר זה מזה תשע שנים מאז שראש המועצה במועצה, כולם יודעים כולל המשטרה".

חאתם: "הבחירות הפעם לא קשורות למשפחה, התושבים רוצים שינוי, הכפר זה משפחה של כולם, ואינו עסק פרטי".

חאתם: "נשים היום מובילות ואני רוצה שיהיו ברשימה שלי, הכל פתוח אצלנו ומי שמעוניינת מוזמנת להתמודד, הדלתות פתוחות".

חאתם: "חוק הלאום חייב להשתנות, אנחנו עושים הכל בזכות ולא בחסד, אנחנו המדינה, ואנחנו הכוח, המדינה לא יכולה להתייחס אלינו כסוג ב', חייבים לשנות או להכליל אותנו בחוק הזה".

חאתם: "התושבים יודעים שהשינוי נמצא, אני הולך לשרת את כל הכפר בלי הבדל".

 

חאתם גאנם מתמודד למועצת סאגור 2018

תגובות

מומלצים