חזית נגד התאגיד או נגד רפיק ?

ההתכנסות שרצו שתראה חברתית לקחו בה חלק אנשים מדליה ותושב עוספיה, לביטול הכניסה לתאגיד שיזם ח"כ אכרם חסון, מריחים פוליטיקה, המארגנים מבטיחים מאבק מתמשך, מה לא מספרים לתושב?

12.03.2018 מאת: חסין חלבי
חזית נגד התאגיד או נגד רפיק ?

חודשים דיברנו על קיום ישיבת מליאה בעניין התאגיד, ובעצם ביום האישור בודדים טרחו להגיע ולמחות, מליאת המועצה ברוב אישרה את ההסכם של ההתקשרות עם פלגי מוצקין, מה שנשאר כרגע הוא אישור חתימת הכניסה לתאגיד ע"י ראש המועצה, הגזבר והמהנדסת ועוד.

התכנסות למען מאבק שלוקחים בו חלק, עו"ד תייסיר חסון, ח"כ אכרם חסון, סעיד חסון, שמס חסון, רוני חסון, שאקר אבו חמוד, פואד זהראלדין, נגיב נסראלדין, אדי פרו, פרח חלבי, פהמי חלבי, אמין זאהר, מרזוק קדור, אמיר עיסמי, יוסף חדיד, האני חדיד, סאיד נסראלדין, כרמל נסראלדין, ואחרים, הם קראו לעצמם ועדה ציבורית לא פוליטית.

עו"ד תייסיר חסון בשיחה לפורטל הכרמל: "בימים הקרובים נרחיב את המחאה, ונקיים פגישה עם אנשי עוספיה, כדי לרתום אותם למאבק משותף, נגד כניסת התאגיד לכפרים".

כידוע חוק התאגידים מחייב את ראש הרשות לחתום ומעניק סמכות חוקתית לחברי המועצה באישור הסכמי התקשרות, במיוחד כשמדובר בהסכם לטווח ארוך של שנים.

מאז אישור ההסכם ועד היום, חלפו ימים רבים, עתירה מנהלית לא הוגשה לבית משפט כמו שאמר מרזוק קדור, כל הניסיונות והדיבורים עם עורכי דין, הזכירו רק את המחיר של עלות העתירה ולא סיפרו מה הסיכויים לבטל החלטה של מליאת מועצה.

הציפייה מחבר כנסת מכהן שיפנה לממשלה בבקשה להוראת שעה להקפיא הליכים ולסייע לראשי הרשויות לעבור את המשבר ולקבל את התקציבים המגיעים להם ממשרד הפנים, מבלי לחייב אותם לאשר תכנית הבראה שכוללת בתוכה תאגיד.

 

תגובות

20. عسفيا לפני 12 ימים
مواطن
19. עספאני לפני 12 ימים
חוב
18. ש.מ לפני 12 ימים
לא לתאגיד נקודה
17. אכרם לפני 12 ימים
תראו מי מדבר
16. כרמלי לפני 13 ימים
לעלי וחבורתו
15. כרמל לפני 13 ימים
תרומה
14. סוס לפני 13 ימים
כרמל ושמס
13. חסון לפני 13 ימים
מאבק
12. מציאותי לפני 13 ימים
חזית פוליטית
11. תושב דליה לפני 13 ימים
די פולטיקה זולה
10. كرملي לפני 13 ימים
شو فش غيرهن هذول ؟
9. مواطن(طز) לפני 13 ימים
אין
8. حلبي לפני 13 ימים
هذه جبهة الحق ضد الباطل
7. חסיסי לפני 13 ימים
תבורכו
6. דילאווי1 לפני 13 ימים
הגיע
5. חלבי לפני 13 ימים
תראו מי מדבר
4. עיסמי לפני 13 ימים
כל הכבוד
3. חלבי לפני 13 ימים
אכזבה מאוד
2. תושב לפני 13 ימים
דאלחה
1. עלי חלבי לפני 13 ימים
חבורה של פטפטנים

מומלצים