ח"כ מנסור עבאס מצביע על הבעיות בחברה הדרוזית

יו"ר רע"ם ד"ר מנסור עבאס מגיע לעוספיה, לאור בקשה של ראש המועצה בהיג מנסור, שבתקופה האחרונה נמצא בלב של סערת תושבים, שדורשים תכנון וביטול הצווים המנהליים, ד"ר עבאס בשיחה לפורטל הכרמל והצפון "רע"ם מקדמת את החברה הערבית בכל המישורים".

26.09.2021 מאת: חסין חלבי
ח"כ מנסור עבאס מצביע על הבעיות בחברה הדרוזית

 

זו פעם ראשונה שבמגזר הערבי נבחרת אישיות שבאה לקדם אינטרס חברתי גרידא מדינת ישראל, מתוך שותפות מלאה בממשלת ישראל ואחיזה בוועדות החשובות ביותר בכנסת ישראל.

 

 

בהיג מנסור ראש מועצת עוספיה בשותפות עם מרכז תרבות שמוביל ענאן שחידם, הזמינו את ד"ר מנסור עבאס חבר כנסת מהחזקים של כל הזמנים כראש סיעה, הוא מדבר ישראליות ונוגע בדיוק בבעיות האמתיות של החברה ומצביע איפה בדיוק נמצאת הבעיה.

 

ד"ר עבאס מוכן להושיט יד ולעזור לכל הרשויות, במיוחד הדרוזיות, לאור זה שהוא תושב כפר מגאר בצפון ושכן למשפחות דרוזיות רבות מאז שנולד, הוא מצביע על עצמו כאחד מבני העדה הדרוזית בישראל.

 

 

את הערב הוביל העיתונאי סלמאן טוויל שלא השאיר פינות ושאל את הדברים בצורה הישירה, גם שח"כ מנסור עבאס התחמק מהתשובות. אבל הערב כולו היה מעניין ומרתק ובסופו של דבר ח"כ מנסור עבאס יצטרך להתערב במספר דברים שאולי יביאו לבשורה גדולה, בעניין אישור המלצות ועדת קלעגי בעניין התוספות שנתנו לשני הכפרים דאלית אל כרמל ועוספיה.

 

לערבים בישראל בתוך הסיעות היו 15 חברי כנסת, אבל השפעה לא היה להם, מאז בחירתו של מנסור עבאס בהובלת רשימת רע"ם, לערבים יש קול ודו שיח גם עם הימין בישראל, ואת זה מוכיחה ממשלת בנט, לפיד והרשימות השותפות בה.

 

צריך להקשיב לדברים של מנסור עבאס וללמוד שלמרות שהוא פוליטיקאי הוא מדבר לעניין  גם שהאמת כואבת .

 

 

ח"כ עבאס התכנסות בעוספיה

תגובות

11. אמיר לפני 30 ימים
יא מפגרים
10. עספיא בתקופת ההרס לפני 1 חודש
בהיג לא שפוי
9. مواطن درزي לפני 1 חודש
الى متى
8. אזרח לפני 1 חודש
מספר 5 כל הכבוד
7. תושב הכרמל ניוטראלי לפני 1 חודש
למס' 5
6. לדרוזים הישראלים (2) ולצעירה (5) לפני 1 חודש
האיש בא לעזור
5. צעירה לפני 1 חודש
לא מאמינה ברשימה שלכם
4. דליה לפני 1 חודש
مطرح م.... شنقوا
3. דרוזי לפני 1 חודש
איפה חברה הכנסת הדרוזים
2. דרוזים ישראלים לפני 1 חודש
פלסטינים תושבי ואזרחי ישראל...
1. אתה מייצג אותי לפני 1 חודש
דרוש עבאס לעידה

מומלצים