יונס יוסף והשאם פועלים לשינוי

דליה בדרך לשינוי פוליטי, כך מציינים חברי תנועת מוסאווה, יונס יוסף והשאם, שתומכים במועמד פרח חלבי לראשות המועצה, חברי תנועת מוסאווה באים עם תכניות ויסתכלו לאנשים בעיניים ויגידו להם את האמת. 

07.10.2018 מאת: פורטל הכרמל

ראיון עם יונס יוסף והשאם מרשימת אלמוסאווה

פגשנו את נציגי רשימת מוסאווה, יונס נסראלדין, יוסף חדיד והשאם חטום, שהציגו בפנינו את התכניות שלהם ובמה התנועה הולכת לטפל במועצה.

יונס נסראלדין: "לשרת את האחרים זו זכות, ואם אתה מקבל את זה פעם שניה זה אומר שהצלחת בפעם הראשונה, הפעם אני רוצה לטפל בחינוך ובתשתיות, למשל עוקף לעוספיה זה צעד מתבקש ואנחנו נחבור לחברים שלנו בעוספיה בעניין התכנון".

"שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן היה צוער שלי, אני נמנה על דליה ומי שיביא שינוי לכפר, לצערי חוץ מהכביש הראשי, הרבה דברים לא טופלו וצריך את השינוי, עם פרח יותר קל לעבוד כי הוא מאפשר לעבוד לצדו, הכי חשוב שהוא אדם אמין, מקצועיות אנחנו נלמד ביחד ואני אעזור לו להצליח".

"אני מכבד את מרזוק קדור, אנחנו חברים, אני מכבד אותו ומה שיחליט זה הוא, יומיים אחרי הבחירות אנחנו שוב בני הישוב האחד. אני מכיר את עצמי שמה שאני מבטיח אני מקיים, אני לא עוסק בשקרים, רק באמת". 

יוסף חדיד: "אני ערקתי מהקואליציה של רפיק, כי הוא חצה את הקו האדום, לכן אני הלכתי לדרך חדשה, אני מכיר את יונס נסראלדין כאדם שאיתו אפשר לעבוד ולהצליח, יש לציין כל המשפחות התפלגו, גם משפחתי, ואני בנתח לא קטן במשפחתי, רבים מאמינים ביוסף חדיד, כולי תקווה שהתושב ידע את האמת וידע למי לתת את קולו". 

השאם חטום: "תמיד הכפר היה חשוב לי, ולכן אני נמצא בפוליטיקה, כצעיר אני נכנס לפוליטיקה לעשות  ולשנות, ולהביא פוליטיקה חדשה לישוב".

"אני עשיתי דוקטורט על התכנון בדליה, יש בעיה במתכננים ובעצמנו, תקציבים יש אבל אין אנשים שיקומו ויגידו מה צריך לעשות".

"אנחנו נקח כמה תיקים, כמו ספורט, תרבות ותיירות, שאנחנו יכולים לקדם רבות, ברשימה שלנו לא ניתן יד לשום דבר לא טוב כמו מינויים פוליטיים וכו', דליה בדרך לשינוי פוליטי בכל המובנים, אנחנו מתכוונים לעבוד למען הצעירים, יש לנו מכת סמים בקרב הצעירים בדליה ואנחנו נעבוד למגר את התופעה ולהביא עתיד לצעירים".

 

פורטל הכרמל

תגובות

17. אחמד לפני 8 חודשים
דאליה
16. יונס לפני 8 חודשים
ליונס
15. תושב דליה לפני 8 חודשים
פספוס
14. אדם לפני 8 חודשים
כל הכבוד
13. חלבי לפני 8 חודשים
למס 10
12. זידאני לפני 8 חודשים
אם
11. حلبي حور לפני 8 חודשים
اخي الغالي يونس
10. חלבי לפני 8 חודשים
השוואה
9. חלבי לפני 8 חודשים
השאם הבטחתי לך ואני מקיים
8. חלבי לפני 8 חודשים
רשימה ענקית
7. דן לפני 8 חודשים
בהצלחה מכל הלב
6. חלבי לפני 8 חודשים
אתם מייצגים את היושר בדליה
5. زيداني לפני 8 חודשים
ذهب
4. חלבי לפני 8 חודשים
יש תקווה
3. צעיר לפני 8 חודשים
מייצגים
2. אבן נסראלדין לפני 8 חודשים
מלא גאווה
1. תושב לפני 8 חודשים
הרשימה האמינה ביותר

מומלצים