כמאל "מצפים מבהיג שיעמוד בהתחייבות שלו"

כמאל מלאק יו"ר תנועת עוספיה אלהדף, רגע אחרי שיוצאים מבית המשפט בראיון לפורטל הכרמל, אומר "אנו פועלים כדי שלא ינתקו מים לעוספיה, לא באנו להכשיל אף אחד, הושטנו יד לבהיג שהעדיף לפעול אחרת, יש תכנית הבראה בלי כניסה לתאגיד".

09.11.2018 מאת: פורטל הכרמל
כמאל

כמאל מלאק, שהתמודד לראשות מועצת עוספיה, מוכיח שהוא לא יושב בצד ומתחייב להיות אוזן קשבת הוא וחברי התנועה, לכל תושב אשר יבקש את עזרתם.

כמאל: "הצלחנו לשמור שלא לנתק מים בעוספיה, ביקשנו מהשופט לתת לראש המועצה זמן כדי להתארגן, אנחנו לא פועלים נגד ראש המועצה הנבחר, אנו מכבדים כל החלטה שלו, אנחנו פעלנו לטובת הציבור בעוספיה וביקשנו מהשופט זמן בשבילו".

"היתה החלטה שאין שום קשר לכניסה לתאגיד, השופט אמר שכל פתרון שיבוא ע"מ לשים קץ לחוב למקורות הוא טוב, נציג מקורות אמר שדליה מצאה פתרון ונכנסה לתאגיד, הדברים שהוא אמר לא היו קשורים לעתירה הזו".

"אני ובהיג הצהרנו מעל כל במה שאנחנו מתנגדים לתאגיד ואנחנו מצפים מבהיג שיעמוד בהתחייבות שלו ולא להיכנס לתאגיד, לנו יש תכנית הבראה אם ירצה את עזרתנו נתייצב לצדו. לגבי שני הפרים דליה ועוספיה, כל רשות היא יישות בפני עצמה, אין קשר בין הדברים בעניין התאגיד".

"אנחנו לא זכינו בבחירות, העתירה הזו לא קשורה, זה כבר נמשך כמה חודשים, אם בהיג יחליט שאנחנו נמשוך את העתירה אנחנו נמשוך אותה, הגענו לדיון בשביל להבטיח שלא יהיו ניתוקי מים בעוספיה".

"בעוספיה יש נבחר חדש ונקווה שיקח את עוספיה לחוף מבטחים, עוספיה אלהדף היא לא תנועה חולפת היא תלווה את הציבור ותהיה מהמובילות בעוספיה".

כתבות בנושא "בהיג מנסור לא הגיע לדיון בבית המשפט"

 

בית משפט כמאל מלאק 2018

תגובות

18. טאמי לפני 4 חודשים
אחריות
17. גבר לפני 4 חודשים
עספיא
16. בחור עיספאוי לפני 4 חודשים
בושה וחרפה לאדון בהיג
15. منصور לפני 4 חודשים
عسفيا
14. בחורה לפני 4 חודשים
מים
13. עספאוי חור לפני 4 חודשים
הדברים ישתנו ב ה
12. الا לפני 4 חודשים
الا
11. אישה לפני 4 חודשים
תומכת כמאל
10. תושב מודאג לפני 4 חודשים
כמאל אדם מהטובים שיש
9. עספאני לפני 4 חודשים
התנהגות של ילד בגן
8. הגיון לפני 4 חודשים
פרובוקציה
7. תושב לפני 4 חודשים
כמאל המנהיג
6. ריהאם כיוף-שחידם לפני 4 חודשים
שאפו לכמאל מלאק ותנועת עספיא אל הדף
5. סנאא לפני 4 חודשים
בהיג אדם לא אחראי
4. תושב לפני 4 חודשים
המצב מחייב אחריות
3. עיספאויי לפני 4 חודשים
זה מראה על איש אחראי
2. תושב לפני 4 חודשים
אין מילים
1. עספיא לפני 4 חודשים
הפסד

מומלצים