כמאל קורא לחברי המועצה כן לאשר את התקציב

כמאל מלאק בראיון לפורטל הכרמל "אני עוקב כל הזמן אחרי מה שמתרחש במועצה, זה היה אותו אחד שקרא לוגיה בוגד עכשיו הוא בוגד ומביא את התאגיד לעוספיה", כמאל קורא לחברי המועצה לא להפקיר את המועצה בידיים של בהיג שהוכיח שהוא לא יכול להוביל כפר. סרטון

28.06.2019 מאת: פורטל הכרמל

כמאל מלאק בעניין עתירת כמיל וספואן

 

כמאל מלאק שהתמודד בבחירות האחרונות לראשות מועצת עוספיה לא יושב על הגדר ומעורב בכל התרחישים. רגע אחרי סיום הדיון בבית המשפט המחוזי בחיפה, כמאל אומר לנו: "לגבי חברי המועצה שעתרו הם גברים אחד אחד, מה שהבנתי שנטען שלא צריך להביא את ההסכם לאישור מליאת מועצה, כי זה אותו הסכם שהיה עם ראש המועצה הקודם וגיה כיוף, אז על מה מספרים כבר כמה חודשים שהתנאים של ההסכם שהובא יותר טובים ממה שעשה וגיה?. בעניין התאגיד ההתנהלות במועצה לא הייתה טובה".

כמאל מלאק: "זה שהתמודדנו אחד נגד השני לא הופך אותנו לאויבים, אני איחלתי הצלחה לבהיג ואיפשרנו אווירה טובה לעבוד, היום אין ספק שאני כמו רוב התושבים די מאוכזבים, מורגש חוסר המעש, במקום לקדם דברים אנחנו תקועים, האדם שפנה מעל כל במה לוגיה כיוף והגדיר את ההצטרפות לתאגיד כבגידה הוא זה שבגד היום לשיטתו". 

כמאל מלאק: "האדם שצעק לא להסתמך על החלטות של זרים כהגדרתו, חברי מועצה ממונים, לוקח את המסמך שאישרו אותו אותם חברי מועצה ממונים וזרים, נסמך עליו ומצטרף לתאגיד. האדם שדיבר על שקיפות חתם על תאגיד מבלי להציג את ההסכם לאף גורם, אפילו לא לחברי מועצה נבחרים. האדם שדיבר על יושרה מציג היום את התאגיד כאילו זה הדבר היחיד שיכול להציל את עוספיה וכאילו זה מעשה ברכה לכפר. בהיג אנחנו לא אנשים לא חכמים, אני חושב שההיפוך המוגמר בעמדת בהיג הוא מעשה שלא יעשה". 

כמאל מלאק: "אני קורא לחברי המועצה לאשר את התקציב ולא להשאיר את המועצה לאנשים אחרים, כניסת התאיד אחראי עליה ראש המועצה בהיג מנסור, חברי המועצה הביעו את עמדתם נגד כניסת התאגיד מעל כל במה, אם התאגיד נכנס לעוספיה זה הם או בהיג אחראים, אני מצפה מהם שישמרו על תפקידם ושהם ימשיכו לשרת את הציבור, גם אם התאגיד יהיה חלק מהתקציב, לא להפקיר את המועצה להתרחשויות שקורות, לא להפקיר את המועצה בידי ראש המועצה לבד, שהוא מאכזב".

 

פורטל הכרמל

תגובות

12. שאמל לפני 18 ימים
אל תטעה זה לא מתאים לך
11. اعصاء לפני 18 ימים
الاعضاء
10. עספאוי לפני 18 ימים
חברי המועצה עיצה לצאת מהברוך שנקלעתם אליו .
9. עיספאוי לפני 18 ימים
אנשי בהיג לחוצים
8. אזרח לפני 18 ימים
כולם להצביע בעד התקציב
7. עספאוי שהצביע כמאל לפני 18 ימים
כמאל
6. ت ت לפני 18 ימים
איפה הגדולה?
5. עיספאוי לפני 18 ימים
אתה אדם חכם כמאל וגבר
4. עספיא לפני 18 ימים
לא חכם
3. תושב לפני 18 ימים
בוקר טוב מר מלאק
2. מנסורי לפני 18 ימים
אתה לא צודק
1. אזרח לפני 18 ימים
אין מילים כמאל

מומלצים