כרמל:"ראש המועצה וחברי המועצה אל תמהרו"

מכתב הסבר למנכ"ל משרד הפנים מרדכי כהן ששולח אותו ראש המועצה לשעבר כרמל נסר אלדין מבלי כל התערבות פוליטית, כרמל אומר לפורטל הכרמל:"למה משרד הפנים מנסה ללחוץ 3 חודשים לפני הבחירות ולא פעל לפני שנה וחצי?".

01.07.2018 מאת: חסין חלבי
כרמל:

כרמל נסראלדין: "כתבתי על רקע ההחלטה שהולכת להתקבל לגבי התאגיד ונושא תכנית ההבראה, אני ביקשתי ממנכ"ל משרד הפנים שלא יעלה על הדעת שעכשיו ישימו את כל העומס והלחץ על המועצה המקומית שהיא עכשיו במצב לא טוב". 

"בתנאים הקיימים על פי חוק מנכ"ל משרד הפנים מחויב לחשוב שכבר עברו  4.5 שנים והוא לא נקט אצבע, למרות שהמועצה לא העבירה תקציב, למה לא פעל אז? מה הם בנו שהמועצה תהיה במצב נורמטיבי, ולא נתדרדר לבעיות אשפה תשתיות ומי ביוב".

כרמל: "מה מדינת ישראל לא יודעת לעשות חבילת עזרה לדאלית אל כרמל לכמה חודשים?, הם יכולים לקדם מענקי איזון וכו', אחרי הבחירות יבחר ראש מועצה שהוא יקבל החלטות עתידיות עם המועצה החדשה שלו, עכשיו 3 חודשים לפני בחירות לא זמן טוב לקבל החלטות בלחץ של משרד הפנים, ההחלטות שהולכות להתקבל בעוד יומיים הן קרדינליות, אני מציע שאנחנו יכולים ללחוץ יחד להביא חבילת סיוע לדליה לכמה חודשים עד הבחירות".

 

כרמל במכתב למנכ"ל משרד הפנים 2018

תגובות

12. חלבי לפני 9 חודשים
דליה
11. דלית אל כרמל לפני 9 חודשים
גדול
10. בחורה לפני 9 חודשים
בהצלחה לדרוזים
9. דליה לפני 9 חודשים
גדולה ואצילות
8. موحد كرملي- عسفيا לפני 9 חודשים
من خلة علي الى طولستان ...محلل سياسي نعسان
7. סאלח לפני 9 חודשים
Slcarmel@gmail.com
6. محلل سياسي לפני 9 חודשים
رفيق حلبي يريد الصح
5. מעריץ לפני 9 חודשים
תתמודד
4. חלבי לפני 9 חודשים
כרמל כל הכבוד
3. דלאוי מבין לפני 9 חודשים
חבל שלא נתנו לך כרמל
2. חלבי לפני 9 חודשים
כמה שזה נכון
1. דלאוי לפני 9 חודשים
כרמל אין לי מילים הערכה

מומלצים