כרמל:"ראש המועצה וחברי המועצה אל תמהרו"

מכתב הסבר למנכ"ל משרד הפנים מרדכי כהן ששולח אותו ראש המועצה לשעבר כרמל נסר אלדין מבלי כל התערבות פוליטית, כרמל אומר לפורטל הכרמל:"למה משרד הפנים מנסה ללחוץ 3 חודשים לפני הבחירות ולא פעל לפני שנה וחצי?".

01.07.2018 מאת: חסין חלבי
כרמל:

כרמל נסראלדין: "כתבתי על רקע ההחלטה שהולכת להתקבל לגבי התאגיד ונושא תכנית ההבראה, אני ביקשתי ממנכ"ל משרד הפנים שלא יעלה על הדעת שעכשיו ישימו את כל העומס והלחץ על המועצה המקומית שהיא עכשיו במצב לא טוב". 

"בתנאים הקיימים על פי חוק מנכ"ל משרד הפנים מחויב לחשוב שכבר עברו  4.5 שנים והוא לא נקט אצבע, למרות שהמועצה לא העבירה תקציב, למה לא פעל אז? מה הם בנו שהמועצה תהיה במצב נורמטיבי, ולא נתדרדר לבעיות אשפה תשתיות ומי ביוב".

כרמל: "מה מדינת ישראל לא יודעת לעשות חבילת עזרה לדאלית אל כרמל לכמה חודשים?, הם יכולים לקדם מענקי איזון וכו', אחרי הבחירות יבחר ראש מועצה שהוא יקבל החלטות עתידיות עם המועצה החדשה שלו, עכשיו 3 חודשים לפני בחירות לא זמן טוב לקבל החלטות בלחץ של משרד הפנים, ההחלטות שהולכות להתקבל בעוד יומיים הן קרדינליות, אני מציע שאנחנו יכולים ללחוץ יחד להביא חבילת סיוע לדליה לכמה חודשים עד הבחירות".

 

כרמל במכתב למנכ"ל משרד הפנים 2018

תגובות

12. חלבי לפני 10 ימים
דליה
11. דלית אל כרמל לפני 12 ימים
גדול
10. בחורה לפני 18 ימים
בהצלחה לדרוזים
9. דליה לפני 18 ימים
גדולה ואצילות
8. موحد كرملي- عسفيا לפני 18 ימים
من خلة علي الى طولستان ...محلل سياسي نعسان
7. סאלח לפני 18 ימים
Slcarmel@gmail.com
6. محلل سياسي לפני 19 ימים
رفيق حلبي يريد الصح
5. מעריץ לפני 19 ימים
תתמודד
4. חלבי לפני 19 ימים
כרמל כל הכבוד
3. דלאוי מבין לפני 19 ימים
חבל שלא נתנו לך כרמל
2. חלבי לפני 19 ימים
כמה שזה נכון
1. דלאוי לפני 19 ימים
כרמל אין לי מילים הערכה

מומלצים