להצביע כחול לבן זו תמיכה במופיד מרעי ובדרוזים

מופיד מרעי הולך עם חברו לחיים הצבאיים יו"ר כחול לבן בני גנץ, מופיד מאמין בדרך ומחדד שכחול לבן היא התנועה הייצוגית לעדה הדרוזית בדרך שלה, מופיד:"אני מאמין בבני ובאומץ והמנהיגות שלו, לשם כך אני הולך איתו בבחירות לכנסת ה-24".

19.03.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
להצביע כחול לבן זו תמיכה במופיד מרעי ובדרוזים

 

רגע לפני שהולכים לקלפי ביקרו בני גנץ ומופיד מרעי במפעל נדין טק בעוספיה, שם נפגשו עם מנכ"ל החברה אלוף משנה במיל' אנואר סעב וצוות העובדים במפעל ומשם עברו לדאלית אל כרמל למפגש עם פעילים של כחול לבן בביתו של סלים קדור.

כל מי שמכיר מקרוב את מופיד מרעי מבין שהוא אדם שמדבר מעשים, אדם שמכיר היטב את מה שזקוק לו הכפר הדרוזי ואיך ניתן לשפר את פניו העתידיים. מופיד מצביע על מערכת החינוך והתכנון והבניה ואומר: "אם שני הדברים האלה יושקעו ויושרשו בתרבות שלנו, אנחנו נוכל לפרוץ קדימה בצעדי ענק".

מופיד:"אני מגיע עם ניסיון עשיר שהוכח בזה שהובלתי את התכנון המתארי בחורפיש והפעילות שלי בועדת התכנון והבניה המחוזית, יש לי תכנית לעזור מהכנסת להוביל ועדות תכנון מקומיות ומחוזיות, שיש ביכולתם להוביל תכנית בזמן הקרוב, זה מאוד חשוב לתת לצעירים תקווה ומקום לקורת גג זה הדבר שצריך לדאוג לו".

"צריך להכריע, אני הולך לבחירות לכנסת ה-24, בגלל שאני בא מהשלטון המקומי, אני מכיר את זה מחקיקת חוק קמיניץ וחוק הלאום, אני וחבריי ראשי המועצות שהשקענו רבות וניסינו להשפיע שלא יצביעו בעד החוקים הנ"ל, כולל הח"כים שלנו שכל מה שקרה היה במשמרת שלהם, בסופו של דבר החוקים עברו לצערי ועכשיו אנחנו צריכים לפעול לתקן את מה שנשבר".

מופיד:"חשוב לתת אימון בכחול לבן, אנחנו מובילים דרך חשובה למען הדורות הבאים, עם הרבה אחריות והבנה למצב הקיים בישראל, לאור משבר הקורונה והמצב הכלכלי ובמיוחד האיום האיראני במזרח התיכון".

"הבוחר הדרוזי צריך להאמין בנציג שלו בכנסת, זה צעד מתבקש כדי לתת לנציג של הדרוזים לקדם כל בעיה שהציבור נתקל בה, וחשוב ביותר לתת בי אימון, חשוב בשבילי לשפר את דמותה של תנועת כחול לבן במגזר הדרוזי, לאור מה שקרה עם נטישת מספר חברי כנסת שלא אפשרו הרכבת ממשלה בלי הליכוד, את זה הציבור חייב להכיר ולדעת, אסור לטעות בני גנץ לא בגד בעדה הוא הוביל נכון".

"מי שפגע זה אותם אנשים שמדברים על החוקים שהתנועות שלהם חוקקו, הם כנראה שכחו מה הם בחרו, אסור להאמין לאותם אנשים שכולם ידעו "כחול לבן עשתה למען העדה, האחרים דיברו למען העדה".

 

עוד בנושא:מופיד מרעי מתמודד בכחול לבן עשיר בעשייה ולא בדיבורים

 

מופיד מרעי מתמודד כחול לבן לכנסת ה-24

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים