מודי סעד "נבחרתי להפוך את יאנוח גת לסביון שבגליל"

מודי סעד ראש מועצת יאנוח ג'ת, חבר מרכז הליכוד בראיון לפורטל הכרמל "אין מתח כלשהו ביני לבין ראש המועצה לשעבר מעדא, אני נלחם עם התאגיד על דמי ההקמה שדורשים, יש לי חזון שהצבתי מהיום הראשון שנכנסתי למועצה לקחת את יאנוח ג'ת למקום אחר", סרטון.

03.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
מודי סעד "נבחרתי להפוך את יאנוח גת לסביון שבגליל"

 

מודי סעד ראש המועצה המקומית יאנוח ג'ת, אבא לשלושה ילדים, אמיר, נדין וקארין, נשוי למיאדה, משפטן במקצועו ופעיל בחברה בכל המישורים.

מודי סעד : "אני מכוון למנהל תקין, כי ללא התנהלות תקינה אי אפשר להצליח, בנוסף למתג את יאנוח ג'ת תיירותית, כי אני מאמין, אם יש לך חוסן כלכלי אתה תקבל את שאר החוסנים, אפשר לעשות את הכלכלה דרך התיירות, לטפל בנושא החינוך ובחינוך הבלתי פורמלי".

"הישיבה הראשונה שעשיתי הייתה בנושא חינוך, תשתיות והתרחבות, העצמת נשים ושילובן במרקמים החברתיים והפוליטיים, להקים מערך חירום מסודר ביאנוח ג'ת".

מודי: "אין מתח ביני לבין מעדא חסבאני, הבחירות נגמרו, הוא בחר שלא לבוא לברך אותי ולהעביר לי את המועצה, כל זה מאחוריי".

"אני חבר מרכז הליכוד, אני מצהיר עם הרבה ביטחון, אני קיבלתי תמיכה מראש הממשלה ועד אחרון הפעילים במפלגה, אני 70 יום במועצה ועשינו כבר הרבה פרויקטים".

מודי: "המצב הסוציואקונומי ביאנוח ג'ת נמוך 3, מצוקת הדיור בכפרים קיימת, אנחנו בג'ת קיבלנו לשווק 204 חלקות, אנחנו כרשות איתרנו את החלקות ונדאג להוציא אותם למכרז, התחלנו להיכנס לתכנון העתידי".

מודי: "מלחמתי עם תאגידי המים, על דמי ההקמה לתושבים שמתגוררים בחלקות של משרד השיכון, אני אלחם נגד הדבר הזה ולא אתן לתושבים שלי לשלם פעמיים".

מודי: "אני חלק מהפורום של ראשי הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות ומכבד את עמיתיי, לפורום תפקיד חשוב ואיפה שאני אדרש למען הכפרים שלנו תמיד אהיה לרשותם".

 

מודי סעד ראש מועצת ינוח גת

תגובות

מומלצים