מועצת דליה לא מכבדת את תושביה

מעל שבוע שאשפה נערמת בפתח אשכול גנים בבית ספר יסודי ב' דאלית אל כרמל מבלי שהדבר יפריע למועצה המקומית, תמונה שצולמה לפני שעה קלה הערב, ממחישה את המצב הקשה במקום, ראש המועצה רפיק חלבי "זה נמצא בתכנית מחר נפנה את האשפה מהמקום".

15.12.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מועצת דליה לא מכבדת את תושביה

 

מועצת דליה הבטיחה בעבר הלא רחוק להסיר את האשפה מהרחובות ולהפעיל אכיפה נגד מי שזורק אשפה, וזאת לאור כתבה שפרסמנו בנדון בפורטל הכרמל והצפון, בעקבות תלונות הציבור בדאלית אל כרמל על ערימות אשפה שהמועצה לא אוספת מהרחובות.

תושבי השכונה: "נמאס מלפנות ולבקש מהמועצה לנקות ולסדר את המצב, אולי הם חושבים שבגלל שאנחנו רחוב צדדי אף אחד לא רואה, המצב בשכונה נמצא באחזקה ירודה, ילדים קטנים וגדולים עוברים ליד ערימות האשפה, מצב שלא נותן הרגשה טובה לסביבה הקרובה, כולם בתקווה שהמועצה תסדיר את העניין בשכונה ובקרבת בתי ספר".

פורטל הכרמל והצפון ימשיך ללוות את התושבים הנפגעים.

רפיק חלבי לפורטל הכרמל והצפון בתגובה לכתבה תחת הכותרת  " מועצת דליה בבקשה תנקו את האשפה מהשכונה ":

"לגבי הפרסום בנושא האשפה שפורסמה אני מודיע לציבור שבשבוע הבא אנחנו מתחילים להסיר את כל ערימות האשפה מהשכונות ומהדרכים, מצד שני אנחנו נפעיל אכיפה ביד קשה נגד אלה שיתפסו משליכים אשפה בשטח הציבורי, ובמקרים מסוימים נחרים להם את הרכב או הטרקטור שבאמצעותו הובילו אשפה".

במערכת פורטל הכרמל והצפון שנושא איכות הסביבה מאוד קרוב לליבנו, אנחנו מבהירים כי לא יתכן שציבור תושבי המקום ימשיכו לפגוע בסביבה הקרובה שלהם, לא יכול להיות שיובילו אשפה משכונה לשכונה והעיקר שזה לא יהיה ליד הבית, באדמה של מישהו אחר זה בסדר, צריך לשנות דפוס התנהגות ולקחת אחריות כאילו שזה הבית של כל אחד ואחד.

 

פורטל הכרמל

תגובות

5. עדואן לפני 8 חודשים
حضره الرءبس قبل ما تقول الحق علينا، هاي شغلتك وعمندفعلك لتنظف وسخنا
4. אחלאם לפני 8 חודשים
איכס
3. תושב הכפר לפני 8 חודשים
לראש במועצה
2. ؟؟؟ לפני 8 חודשים
الوعود بالاطنان
1. תושב לפני 8 חודשים
يكفي رش الرمال بعيون المواطن

מומלצים