מועצת דליה רצה להסכם פשרה עם נורגרין בטרם הערעור

הסיפור של חברת נורגרין התחיל עוד במועצה הקודמת החברה תבעה, בית המשפט חייב את החברה שהלכה לערער למחוזי, בטרם התחיל המשפט מועצת דליה רצה לפשרה והסכימה לשלם 133 אלף ש"ח, מרזוק שוב לוחם למען הקופה הציבורית

05.01.2018 מאת: פורטל הכרמל
מועצת דליה רצה להסכם פשרה עם נורגרין בטרם הערעור

ארכיון פורטל הכרמל

הדברים כל כך מקוממים שלא יכולים לעבור עליהם בשקט, איך יתכן שמועצה מקומית שאמורה להיות אמונה על הכסף הציבורי, מתנהגת עם הקופה הציבורית כאילו מדובר בכסף פרטי.

מרזוק קדור שעוד לפני הבחירות ובחירתו של רפיק נאם מעל לכל במה בנושא של חברת נורגרין, ואך נתבע בלשון הרע בעניין הזה, עכשיו שוב אותה פרשה מגיעה מהחלון והכל מתגלה במקרה.

חברת נורגרין הפסידה בבית המשפט השלום בחיפה, והלכה לערער לבית המשפט המחוזי בטרם התחיל המשפט המועצה המקומית דאלית אל כרמל מיהרה ללכת ולחתום הסכם פשרה עם החברה המערערת נורגרין.

אבל שימו לב מה קרה ואיך העניין התגלה, המועצה המקומית הייתה צריכה להסמיך חותם על הפשרה, מה שמחייב אישור מליאת המועצה, כי הגזבר הנוכחי לא יכול לחתום בשל ניגוד עניינים (קרבת משפחה),  אז הכל התגלה לעיני חברי המועצה בעניין הזה.

מרזוק שתמיד ער ומכיר איך הדברים מתנהלים וכמה כסף הלך לאיבוד בשיטה הזו, מיד פנה לראש המועצה מדוע זה קורה וליועץ המשפטי של הרשות, מרזוק מבטיח שאם הכסף הזה ישולם לחברה המערערת, הוא יפנה למחלקה לחיוב אישי במשרד הפנים, נגד הרשות.

 

מרזוק: " רפיק הודיע לי שהכסף עוד לא שולם לחברה ושהוא פנה לעופרה ברכה במשרד הפנים בעניין הזה, אבל הדברים של רפיק לא רציניים, מאחר והסכם הפשרה קיבל פסק בית משפט ומאשר את הפשרה, רפיק או שהוא נמצא וקיים ויודע מה קורה או שהוא לא קיים, ההסכם הזה מחייב שהמועצה תשלם סכום של 133 אלף ש"ח".

מרזוק: "אמשיך לבקר את רפיק וכל מי שיהיה שאני רואה שהכסף הציבורי מבוזבז על דברים שהיה ניתן למנוע, לא יתכן שהרשות תזכה בפסק דין ועוד לפני שהתחיל הדיון בערעור הרשות מסכימה לשלם סכום של 133 אלף ש"ח"

יש לציין שההודעה על הסכם פשרה מתאריך 27-9-2017 בין החברה המערערת נורגרין למועצה המקומית דאלית אל כרמל התקיימה בפני בית המשפט המחוזי חיפה בהרכב של השופטים יגאל גריל, בטינה טאובר, סארי ג'יוסי , את חברת נורגרין ייצג עו"ד סמי והבה ואת המועצה עו"ד ירון מאיר בית המשפט אישר את הסכם הפשרה כך קבע בית המשפט בתאריך 24 ספטמבר 2017 בהעדר הצדדים.

לפרסום מ 11/2/2013 בעניין "התביעה שתעלה למשלם המיסים ביוקר בדליה. מועצת דליה חתמה חוזה. מרזוק התנגד שהדבר נעשה לא חוקי. חברת נורגרין בע"מ הגישה תביעה בסכום 540.540 ש"ח נגד דליה".

 

מרזוק קדור על חברת נורגרין

תגובות

2. כאלד לפני 11 חודשים
כל הכבוד מרזוק
1. חלבי לפני 11 חודשים
בלי נקיטת צעדים משפטיים הכל דיבורים

מומלצים