מועצת עוספיה אישרה 2 סגנים וממלא מקום ללא שכר

מליאת מועצת עוספיה בישיבה מהמניין מספר 2, אישרה פה אחד את זידאן אבו רוכן לממלא מקום ואת שקיב עלו לסגן וראוי הלון לסגן בכיר, נמנע רוזי רוחאנה, שקיב עלו העלה בפני המליאה מה שפרסם פורטל כרמל בנושא שכר בכירים.

26.11.2018 מאת: פורטל הכרמל
מועצת עוספיה אישרה 2 סגנים וממלא מקום ללא שכר

מועצת עוספיה התכנסה ואישרה ממלא מקום ראש המועצה ושני סגנים, השלושה יזכו להטבות, של דלק, נסיעות, בתי מלון, כלכלה, לשכה  ועוד. בדרך זו המועצה תחסוך אלפי שקלים.

המליאה בחרה: נציג ציבור מהנא אבו סעדה ופרג זאהר.

אין ועדות ביקורת.

נציג המועצה עלאא כיוף.

ועדת מכרזים כמיל כיוף, רוזי רוחאנה ועלאא כיוף.

לכתבה שפרסמנו היום תחת הכותרת "כמה כסף יעלו שלושה סגנים לעוספיה?"

בהיג מבקש לאשר במליאה הערב ממלא מקום ללא שכר זידאן אבו רוכן, ו2 סגנים, ראוי הלון בשכר ושקיב עלו ללא שכר, האם המצב הגירעוני מאפשר את מינויים? עלות השלושה לקופה הציבורית מגיעה מעל חצי מיליון ש"ח, זה כפוף לאישור משרד הפנים.

ישיבה מן המניין של מליאת מועצת עוספיה שעומד על סדר היום שלה, בחירת שני סגנים וממלא מקום, ועדות המועצה, מועדי ישיבות ושונות.

פורטל הכרמל שמע אמירות של חלק מחברי המועצה, שהתנגדו למינוי של סגן בשכר.

יש לציין שלפי נתוני הדוחות הכספיים של מועצת עוספיה, המועצה הינה מועצה גרעונית והמצב המצוין בדוחות הכספיים, התחייבות שעומדת על 68.7 מיליון ש"ח, מלוות 28 מיליון ש"ח, חובות מים 11.2 מיליון ש"ח, חובות ארנונה 45.7 מיליון ש"ח. נכון לדוח העדכני של שנת 2016, היום המצב גרעוני יותר.

גם מנהל המחוז במשרד הפנים, פאיז חנא ציין בפני חברי המועצה שמצב המועצה גרעוני, בסקירה הכללית שערך לחברי המועצה הנבחרים בעוספיה לפני שבועיים.

במקרה של מינוי סגן בשכר וסגן וממלא מקום נוספים, העלות אמורה להגיע מעל חצי מיליון ש"ח.

במקרה של אישור שלושתם בלי שכר, השלושה יזכו להטבות, של דלק, נסיעות, בתי מלון, כלכלה, לשכה  ועוד, העלות יכולה להגיע עד 23 אלף ש"ח לחודש, הערכה שדמי ההטבות יגיעו לכ 250 אלף ש"ח בשנה לכל אחד.

חלק מהמהלך של ראש המועצה להוביל קואליציה חזקה ובין היתר לאשר את התקציב שיוגש עד ינואר שבתוכו תכנית ההבראה שכוללת בתוכה סקר נכסים, וכניסה לתאגיד המים והביוב.

החל מהערב התמונה תתבהר בעוספיה.

 

פורטל הכרמל

תגובות

9. התחלה שלילית לפני 11 חודשים
התחלה שלילית
8. عسفاويه לפני 11 חודשים
اخ يا بلدي
7. بنت عسفيا לפני 11 חודשים
عسفيا
6. אזרח לפני 11 חודשים
לא כך מנהלים ישיבות
5. מצחיק לפני 11 חודשים
נולדת מחדש
4. עיספאוי לפני 11 חודשים
אני שמח שהסתים כך
3. בכיר לפני 11 חודשים
פורטל הכרמל הציל את המועצה
2. שוחר שלום לפני 11 חודשים
מציע שיוותרו על ההטבות
1. شو לפני 11 חודשים
شو

מומלצים