מופיד מרעי:"אישור תכנון פותר את כל המצוקות בכפרים"

יו"ר פורום ראשי הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות ראש מועצת חורפיש מופיד מרעי מנסה לגעת בבעיה העיקרית בכפרים הדרוזים ולהוביל לפתרון שיכול לסייע לצעירים בדיור ותעסוקה, כדי לבלום את עזיבת הצעירים והצעירות את הכפרים.

27.01.2018 מאת: פורטל הכרמל

ראש מועצת חורפש מופיד מרעי 2017

מופיד מרעי בשיחה לפורטל הכרמל אומר:"לצערי ולשמחתי נושא התכנון והבניה הוא נושא שלא יכולים להתנתק ממנו בשום אירוע או כנס, בכל מקום שאנחנו יכולים להעלות את הנושא הזה ויש יכולת ואוזן קשבת לקדם את הנושא אנחנו נעלה אותו, בזמן האחרון יש התקדמות טובה בנושא".

"אם נפתור את בעיות הדיור בישובים הדרוזים, אז פתרנו את כל הבעיות האחרות, תכנית מתאר כוללנית לישוב טומנת בחובה פתרון להכל ולשם אנחנו צריכים לכוון".

"כאשר אנחנו צריכים את השיתוף פעולה והסיוע והעמידה של שיח' מוופק טריף וההנהגה הרוחנית, אנחנו יודעים לבקש מהם, גם אם לפעמים עוברים את גבול הטעם הטוב, שיח' מוופק טריף עושה את זה ברצון ובשמחה".

מופיד מתייחס לשני סוגי ביקורת בחברה, הבונה והמתריסה ומציע לעשות הבחנה בין השתיים.

מופיד "בין ההנהגה הרוחנית, השר קרא, חברי הכנסת וראשי הרשויות, יש הבנה מלאה וכולם מתייצבים יחד כשצריך".

התוכנית בחסות משחקיית אלואדי מקום טוב לילדים ומשפחות, דאלית אל כרמל, שכונת ואדי אלפאש, בהנהלת פאטמה נסראלדין וניבאל עיסמי, מקום בילוי לילדים ורוגע להורים. טלפונים: 046264562, 0548122272, 0524175657.

ובחסותשווארמה סאפי, בכביש העוקף דאלית אל כרמל, המנה הטובה שיש של שווארמה סאפי בפיתה ובבגט בתוספת כל הסלטים, שיח' סאפי חלבי מומחה לבשר פרגיות ועובד במקצוע שנים רבות. טלפונים 048367168  0523096982

תגובות

מומלצים