מערכת הביוב בדליה קורסת ומציפה

מפגעים קשים ובריאותיים של מערכת הביוב בדאלית אל כרמל שגורמים לציבור רחב לחיות בסכנת חיים, לציבור שסובל אין כל דרך להתלונן ואין לו לאן לפנות, כי אין בכפר תשתיות ביוב.

01.04.2018 מאת: פורטל הכרמל
מערכת הביוב בדליה קורסת ומציפה

פניות למערכת אתר פורטל הכרמל על מפגעים של ביוב שזורם לחצרות ולגינות בין שכנים, המצב הזה במקום אחר היה נעצר מיד, בדאלית אל כרמל אם אין ביוב זורם בין בתים זה לא יכול להיות.

הרשות המקומית אמורה לתת פתרונות לאזורים שסובלים ממפגע ביוב שנים רבות, הדבר הזה הוא מסכן חיי בני אדם ובמיוחד אנשים עם מערכת חיסונית חלשה, נשים בהריון, קשישים, תינוקות וחולים.

תושב שמתאר מצב בשכונה בדאלית אל כרמל, כותב: "ביקרתי בבית עסק לאלומניום. נדהמתי למראה עיניי, מראה מזעזע של ביוב המגיע מבית השכן, הבנתי שהרבה אנשים פנו לאותו שכן, על מנת לטפל בבעיה, כי בשכונה יש הרבה ילדים וזה יכול לגרום להתפרצות מחלות שונות, אך לשוא לא טיפל".

"איך אנשים כאלה שיש להם ילדים ונכדים לא מעניין אותם שהביוב שלהם מגיע לחצר של השכנים מבלי לטפל בבעיה הנוראית הזו. לא חשבו שהנכדים שלהם יחלו במחלות או שיתושים יעקצו אותם??. לא מבינים שחרקים ומעופפים יכולים להעביר מחלות לבני משפחתם?".

הרשות המקומית מתייחסת לסוגיה ומטפלת איפה שצריך, הבעיות ידועות, והפניה של המועצה לתושבים שבמקרים כאלה לפנות למוקד המועצה כדי לשלוח למקום בודק.

 

פורטל הכרמל

תגובות

8. אזרח סובל לפני 12 חודשים
ריחות קשים מאוד
7. סלמאן לפני 12 חודשים
מועצה מקומית משותקת
6. דליה לפני 12 חודשים
לשנות מנטליות של התושבים ואכפתיות
5. חלבי לפני 12 חודשים
אם היה תאגיד לא היה פוטר את הבעיה ???
4. دلواني غيور. לפני 12 חודשים
ماجاري.
3. תושב לפני 12 חודשים
לא ואלף לא למצב הזה
2. רמי לפני 12 חודשים
הורגלנ לחיות כך!
1. דילאוי אוהב לפני 12 חודשים
תחשבו לרגע

מומלצים