משרד התחבורה"כביש 672 לא מוגדר בעייתי"

כביש 672 מתחיל בשכונת זיו בחיפה ומסתיים בקיבוץ גלעד, בכביש הזה נרשמת בכל יום תאונת דרכים בין קלה לקשה וכבר קיפחו את חייהם רבים, בחודשים האחרונים אלה שנוסעים מדליה למחלף אליקים נתקעים בפקק חצי שעה, משרד התחבורה לא רואה בעיה בכביש.

23.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
משרד התחבורה"כביש 672 לא מוגדר בעייתי"

 

הכביש הזה 672 אחד הכבישים המסוכנים, הוא נמצא ללא הפרדה ברוב הקטעים לאורכו, תאונות מתרחשות בכל יום ולפעמים מספר תאונות באותו יום, עד היום נהרגו בכביש הזה עשרות.

בשנה האחרונה מאז התחילו לעבוד בכביש 70 כביש 6 החדש, נוצר פקק גדול לכל הנוסעים מדאלית אל כרמל ומיוקנעם אליקים ועין העמק והקיבוצים, בשעות בוקר במיוחד שזמן ההמתנה נע בין 20 לחצי שעה בכל פעם.

הפנינו למשרד התחבורה שאלות, מה התכנית העתידית לגבי הכביש הזה? ומה קורה עם הפקקים? 

בתגובה בנושא כביש 672 תאונות ופקקים, משרד התחבורה: "לפי נתוני הלמ"ס אין בסיס לטענות על תאונות מרובות בכביש 672, עם זאת, משרד התחבורה, בשיתוף הרשויות באזור פועל להסדיר את הכביש במטרה להקל  על עומסי התנועה ולהגביר את הבטיחות של הכביש".

המסקנה שמגיעים אליה מהתשובה של משרד התחבורה שמשרד התחבורה לא הבין על איזה כביש מדברים והרשויות המקומיות לא שמו את הכביש הזה בעדיפות הראשונה שלהם.

קטע הכביש המסוכן ביותר מהאוניברסיטה לעוספיה, מאמצע עוספיה ועד הכניסה לדליה, ומדליה עד צומת אליקים, בקטע הכביש מאליקים לגלעד, בחלקו סודר.

בכביש 672 נוסעים מעל 10 אלפים רכבים ביום, כביש מסוכן שהוגדר כביש אדום.

כביש 672 הוא כביש שיש לטפל בו באופן מיידי. כביש זה חייב לעבור שיפור שיכלול מפרדה קשיחה, הצבת תאורה מתאימה לנהיגה בלילה והקמת שוליים בטיחותיים בכביש.

 

פורטל הכרמל

תגובות

4. נהג לפני 1 שנה
לטפל מידי בכביש הזה בבקשה
3. בחור לפני 1 שנה
הכביש הזה סיוט נוראי
2. נחוצה עבודה לפני 1 שנה
תודה לפורטל הכרמל על העלאת נושא חשוב זה
1. אחד העם לפני 1 שנה
חוק הלאום

מומלצים