סגן השר פטין מולא מזרז אישור מסמך ההסכמות של ועדת קלעג'י

פטין מולא סגן שר במשרד ראש הממשלה ליכוד, בשיחה לפורטל הכרמל והצפון על מספר נושאים, איך שמספר הפעילים גדל בשנה האחרונה, מסמך ההבנות של ועדת קלעג'י בעניין אדמות דליה ועוספיה, פטין:"הליכוד הביא שלום וביטחון לכולם".

09.11.2020 מאת: חסין חלבי
סגן השר פטין מולא מזרז אישור מסמך ההסכמות של ועדת קלעג'י

 

פטין מולא שלוש פעמים בבחירות האחרונות הוביל את הליכוד במגזר הלא יהודי, פעמיים נבחר ופעם היה חסר לו מנדט, בבחירות לכנסת ה-23 פטין הושבע בתאריך 26-5-2020 כסגן שר מטעם הליכוד.

סגן השר פטין מולא :"אנחנו מפלגה דמוקרטית ויש לנו את המשקל שלנו, מפלגה שהביאה שלום וטוב לעם ישראל, נמשיך להיות בשלטון, הליכוד מאז ומתמיד היה במקום טוב בעדה הדרוזית, בעקבות חוק קמיניץ וחוק הלאום עברה תקופה לא קלה על הליכוד והייתה הסתה לא מוצדקת במגזר הדרוזי, כי לא הייתה הסברה מדוייקת לחוק הלאום, לגביו יש לנו מתווה שאנחנו מכינים אותו להעברה בכנסת, לגבי חוק קמיניץ זה חוק אכזרי שיש לבטלו".

פטין מולא:"למרות כל המשברים הצלחנו לקבל קולות במגזר, אני תמיד אומר ומבקש מכולם שיסתכלו איפה טוב להם, הליכוד קיבל מהדרוזים 4000 קולות, היום אני רואה נהירה אחריי ואחרי הליכוד, כי כולם יודעים שרק הליכוד יכול להטיב עם העדה הדרוזית".

"בהשוואה לשנים שקדמו, היום יש לנו אלופים, טייסים, רופאים, מנהלי בתי חולים, שופטים, מנכ"לים, וסמנכ"לים ובליכוד יש תמיד בית לכולם, לצערי שהתקשורת תמיד עומדת נגד הליכוד נגד ראש הממשלה ונגד פטין מולא, היום אני וחבריי עושים מפקד טוב ומחזקים את הליכוד, יש מספר מתפקדים לא מבוטל, שמאמינים בליכוד".

פטין מולא:"אני נאמן לראש הממשלה ולמפלגה שלי, מאמין בדרך ובליכוד, ובראש הממשלה שלא היה רע לערבים ולדרוזים בישראל, אנחנו חזקים ונמשיך לקדם את האינטרסים של עם ישראל, בני המיעוטים ובני העדה הדרוזית, שזקוקים למישהו שיעשה שינוי מבפנים ולא מבחוץ, הליכוד הביא שלום וביטחון לכולם, אני רואה שמלא אנשים מצטרפים לליכוד".

לאחר פניית ראשי המועצות בדאלית אל כרמל רפיק חלבי ועוספיה בהיג מנסור, סגן השר פטין מולא התערב מול משרד הפנים ומשרד רה"מ לזרז את מסמך ההסכמות של ועדת קלעג'י.

פטין: "אני פניתי בעניין הגבולות של דליה ועוספיה, כל מסמך ההסכמות של ועדת קלעג'י מונח על שולחן שר הפנים מ2017, אני פגשתי את רפיק ובהיג בנדון ופניתי למנכ"ל משרד רה"מ מרדכי כהן, אני מאמין שבשבוע הקרוב נמצא פתרון לסוגיה, אם זה יצליח לנו נמצא פתרון ל25 אלף תושבים בדליה ועוספיה".

 

לכל הדברים בסרטון

 

סגן השר פטין מולא

תגובות

17. ראוי לפני 6 חודשים
מעל מהירות הקול
16. יונס אחמד לפני 6 חודשים
ערערה
15. כרמל לפני 6 חודשים
הזוי
14. כרמליסט לפני 6 חודשים
פטין אדם ישר וטוב לב ובעיקר חכם
13. דני לפני 6 חודשים
אחלה בן אדם
12. هلال לפני 6 חודשים
خلال 20 سنة
11. עספיא לפני 6 חודשים
פתרון בעיות הבניה בכרמל ואישור תכניות המתאר המתוקנות
10. כל הכבוד לפני 6 חודשים
דליה
9. يركا לפני 6 חודשים
فطين ملا يصنع المعجزات
8. דרוזים ישראלים לפני 6 חודשים
עתידנו בישראל ועם ישראל..ולא אחר..
7. هادي לפני 6 חודשים
لا تتغيرون
6. דורזי לפני 6 חודשים
גדול
5. מהגליל לפני 6 חודשים
לעשות הכל לשנות את מערכת הלימודים בכפרים הדרוזים
4. בחורה לפני 6 חודשים
אני ליכוד
3. חלבי לפני 6 חודשים
איש יקר איש עשייה
2. מדליה לפני 6 חודשים
צודק במאה אחוז אין כמו הליכוד לדרוזים ולישראל
1. ליכוד לפני 6 חודשים
ליכוד חזק עם אנשים חזקים

מומלצים