עבאס "להקים בית חולים בגולן על שם אלי כהן"

ראש מועצת הכפר הדרוזי בוקעתה ברמת הגולן, הראשון בהיסטוריה שנבחר ע"י תושבים, משקיע בחינוך ותשתיות, עבאס מילא תפקידים גדולים יותר מראש מועצה, עבאס "אני מבקש מכל מי שיכול לעזור לקדם רעיון בניית בית חולים בגולן שייתן מענה לכל תושבי הצפון".

03.06.2019 מאת: חסין חלבי
עבאס "להקים בית חולים בגולן על שם אלי כהן"

 

עבאס אבו עואד וצוות המועצה שלו, לקחו חלק באזכרה לאלי כהן הי"ד, שהתקיימה במפקדה הסורית בקוניטרה, שם עבאס פגש את משפחתו של אלי, ולא הסתיר את ההתרגשות לחשיבות האירוע הזה.

המייחד של עבאס שהוא עובד עם צוות ולא בא כאדם אחד להוביל את כולם, עבאס יודע להניע אנשים ולשם כך בוקעתה עברה מהפכה גדולה תוך חצי שנה.

עבאס בראיון לפורטל הכרמל: "זו פעם ראשונה שאני מתרגש כך שמגיעים למקום שבו היה אלי כהן, שמח שלקחתי חלק באירוע לזכרו, זה תקדים, מקווה שזה ימשיך ובכל שנה נגיע לזכור אותו בנוכחות כולם". 

"יש לי רעיון ומבקש מכל מי שיכול לעזור להתייצב ולהפוך את המפקדה הזו לבית חולים על שמו של אלי כהן שישרת את כל אזור הצפון, אלי כהן בחייו הציל הרבה אנשים וכך תמשיך העשייה".

"מאז שאני ראש מועצה בבוקעתה, אנחנו מתרכזים בחינוך ובבינוי של הכפר, יש לנו עוד אתגרים לקדם את הכפר. יש שיתוף פעולה מלא מהצוות שלי ומהתושבים בכפר, אני בטוח שנצליח".

 

ראש מועצת בוקעתה עבאס אבו עבאס

תגובות

מומלצים