עלי סלאלה נבחר בחמישיה הפותחת במרצ

מפלגת מרצ שלראשונה מקיימת פריימריז בחרה את נציגיה, המחנך עלי סלאלחה מבית ג'אן, השתדרג למקום החמישי ברשימה, אחרי תמר זנדברג, אילן גילאון, מיכל רוזין ועיסאוי פריג', שוחחנו עמו לפני הבחירות.

15.02.2019 מאת: פורטל הכרמל

עלי סלאלחה מתמודד במרצ

 

עלי סלאלחה ישראלי ציוני בשמאל, מחנך מבית ג'אן שזכה לעיטורים רבים בשנים האחרונות עם תלמידיו, לא עוצר בזה ומתמודד ברשימת מרצ לכנסת ה 21, עלי אהוד ויש לו תמיכה בציבור, ומצהיר שהוא לוחם שוויון, עלי לפורטל הכרמל:"הדרוזים אחרי חוק הלאום לא מה שהיו".

עלי סלאלחה חבר ופעיל בתנועה הדרוזית הציונית ובמועצה היהודית דרוזית מזה שנים, הוא בא מתוך ראייה לתת למגזרים החלשים חינוך ודיור, ואת שאר הדברים הם כבר יעשו לבד.

עלי איש חינוך מעל 40 שנה, ומשנת 2000 מנהל בית הספר המקיף בית ג'אן, שזינק לראש דירוג הזכאות לבגרות, חבר תנועת מרצ מזה 45 שנה מאמין שמרצ היא המפלגה היחידה שמייצגת שיוויון, שלום, ודמוקרטיה.

עלי סלאלחה: "אני מאמין שהמדינה צריכה לחזק את החלשים, להתחיל לתכנן חברה שמתקיימת בה ערבות לכל אזרחיה, שאזרח שאיננו יהודי לא ירגיש סוג ב', לאחר חקיקת חוק הלאום, לא יכולתי לישון בשקט, הרגשתי שלקחו לי את המדינה לה הקדשתי את כל חיי".

עלי: "ששואלים אותי למה אני מתמודד לכנסת ומה אני רוצה לקדם, תסתכלו על הכפר הדרוזי ואיך הוא נראה, תכניות הבראה, חשב מלווה, מצב גרוע שאין תשתיות, ראשי הרשויות עולים לכנסת כל הזמן לבקש נדבות תלויים בפקידים שרוצים לשלוט בנו".

 

תגובות

8. אופוזיציה לפני 1 חודש
הבעיה שמרץ באופוזיציה..לא ישפיעו..
7. רמי לפני 1 חודש
איש משכמו ומעלה
6. דרוזי לפני 1 חודש
לבחור
5. דרוזי לפני 1 חודש
כל הכבוד!! כל הדרוזים צריכים להצביע מרצ !!
4. רביע חסון לפני 1 חודש
דליה
3. מן הישוב לפני 1 חודש
כל הכבוד
2. דרוזים ישראלים לפני 1 חודש
ברכות ומקווים להצלחה בהמשך...
1. דרוזי לפני 1 חודש
עלי סלאלחה

מומלצים