עלי סלאלחה ישראלי ציוני בשמאל

המחנך מבית ג'אן שזכה לעיטורים רבים בשנים האחרונות עם תלמידיו, לא עוצר בזה ומתמודד ברשימת מרצ לכנסת ה 21, עלי אהוד ויש לו תמיכה בציבור, ומצהיר שהוא לוחם שוויון, עלי לפורטל הכרמל:"הדרוזים אחרי חוק הלאום לא מה שהיו".

08.02.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
	עלי סלאלחה ישראלי ציוני בשמאל

בתאריך 14 לפברואר 2019 יתקיימו פריימריז בתנועת מרצ, עלי סלאלחה רואה בעצמו נציג ראוי שיכול לקדם מגזר שלם, מתוך ראייה רחבה שלמד במשך החיים שלו, אם זה בחינוך ואם זה במעורבות חברתית.

עלי סלאלחה חבר ופעיל בתנועה הדרוזית הציונית ובמועצה היהודית דרוזית מזה שנים, הוא בא מתוך ראייה לתת למגזרים החלשים חינוך ודיור, ואת שאר הדברים הם כבר יעשו לבד.

עלי איש חינוך מעל 40 שנה, ומשנת 2000 מנהל בית הספר המקיף בית ג'אן, שזינק לראש דירוג הזכאות לבגרות, חבר תנועת מרצ מזה 45 שנה מאמין שמרצ היא המפלגה היחידה שמייצגת שיוויון, שלום, ודמוקרטיה.

עלי סלאלחה: "אני מאמין שהמדינה צריכה לחזק את החלשים, להתחיל לתכנן חברה שמתקיימת בה ערבות לכל אזרחיה, שאזרח שאיננו יהודי לא ירגיש סוג ב', לאחר חקיקת חוק הלאום, לא יכולתי לישון בשקט, הרגשתי שלקחו לי את המדינה לה הקדשתי את כל חיי".

עלי: "ששואלים אותי למה אני מתמודד לכנסת ומה אני רוצה לקדם, תסתכלו על הכפר הדרוזי ואיך הוא נראה, תכניות הבראה, חשב מלווה, מצב גרוע שאין תשתיות, ראשי הרשויות עולים לכנסת כל הזמן לבקש נדבות תלויים בפקידים שרוצים לשלוט בנו".

לדברים של עלי, בסרטון

 

עלי סלאלחה מתמודד במרצ

תגובות

3. כרמל לפני 1 שנה
איש שפוי
2. דרוזי לפני 1 שנה
ברכות למר עלי
1. מן הישוב לפני 1 שנה
כן ירבו כמוך בעדה

מומלצים