עמיר פרץ מקבל חיזוק מגרמניה

איחוד העבודה גשר מרצ, איחד את המשפחות הדרוזיות שהיו מפוזרות במפלגות הללו, התנועה הולכת ראש בראש נגד כחול לבן שלא מעריכים את עבודתם, הצעירה שרה שחידם וד"ר סמואל שחידם היו הפתעת הערב, עמיר פרץ "אל תסמכו על גנץ יעלון וראשי כחול לבן שהם בעצמם לא יודעים לאן הולכים".

23.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון

מפלגת העבודה מרצ וגשר בדליה 2020

 

בכנס מרשים בדאלית אל כרמל של תנועת העבודה גשר מרצ, שהאנשים שהגיעו לקחת חלק מאמינים בדרך של עמיר פרץ ובדרכה של המפלגה, שמה שאומרת מתכוונת.

לכינוס הגיעו ראשי הרשויות מדליה ועוספיה, ראשי הסניפים משלוש המפלגות העבודה גשר מרצ, אנשי ציבור, צעירים וצעירות.

בהיג מנסור איש מפלגת העבודה פנה לציבור להצביע אמת, "אנחנו רוצים להתעורר יום אחרי הבחירות למצב אחר מהקיים במדינה, לא פשוט לתת את הכל למפלגה שמחוקקת חוקים נגד העדה הדרוזית שנתנה את כולה למדינה".

רפיק חלבי: "להחזיר את ישראל לשפיות, לבטל את חוק הלאום בדחיפות המיידית, כי זה דבר שמזיק לקשרים הפנימיים, מי שמצביע למפלגות ימיניות, הוא בוגד בדרך של העדה שלו, זהו יום הדין, אני קורא לכולם לצאת לבחור נכון".

מזכ"ל מרצ תומר רזניק דיבר על הקשרים וחשיבות העבודה המשותפת בין כל הפעילים בשטח והקריאה להביא את המצביעים להרגיש בטוחים בהצבעה שלהם.

ח"כ מירב מיכאלי: "זה לא מספיק להגיד שאנחנו רוצים לבטל את חוק הלאום, צריך לפעול יד אחת כדי לשפר את המצב בכפרים ובמיוחד לתת לאישה את הכוח שמגיע לה, כאן יש חיים בחוק היסוד של מדינת ישראל".

ח"כ ניצן הורוביץ חידד את הקשר החזק ועד כמה האיחוד בין 3 המפלגות הוא טוב ויעיל, "אני רוצה לברך את כל האנשים שהגיעו הערב לכנס ובפרט את סגנית ראש עיריית ת"א, ואני רוצה להגיד אם יש אדם שמנוסה שמתאים להיות ראש ממשלה זה עמיר פרץ, השאלה שלנו היום לאן גנץ לוקח אותנו?, מאחר ויש לו במפלגה מספר מובילים של חוק הלאום".

הצעירה שרה שחידם עלתה לבמה וחידדה את אהבתם בבית לעמיר פרץ, שרה ילדה מוכשרת שעמדה בפורום כזה ודיברה בצורה ברורה ובעברית רהוטה.

חכ"ל סאלח סעד הציג שקף בו הבליט את המצביעים על חוק הלאום ועל חוק קמניץ ואמר, "שמעתי שיש כל מני מפלגות שהודיעו שיש לבטל את חוק הלאום, כאשר הייתה להם הזדמנות לבטלו הם הצביעו בעדו".

ד"ר סמואל שחידם הגיע מגרמניה לתמוך בעמיר פרץ ולקח את הנוכחים לאיש ולאישיות של עמיר פרץ, הוא דיבר על תחומים שונים שקשורים בבחירות ובעיקר איפה שהלכו בני משפחתו. ד"ר סמואל חידד את הנושא של עתיד מדינת ישראל.

חכ"ל עמיר פרץ: "היה צריך להשקיע הרבה ליישר דעות, זה לא כל כך הלך בקלות האיחוד הזה, עובדה בסוף הצלחנו לגשר בין כולם ולאחד את המשפחות השונות, לגבי גנץ הצענו לו להקים מפלגה אחת עם פתק אחד והוא לא רצה, כי אמרו שאנחנו שמאלניים מדי, אני כשר ביטחון לשעבר נלחמתי ונפצעתי, אני שמאלני, אותו דבר נאמר לגבי הדרוזים שנתנו את החיים למדינה ומתייחסים אליהם כסוג ב', לאיזה חוסר רגישות הגענו, אולי לכחול לבן יש תכניות אחרות, אנו נבטל ולא נתקן את חוק הלאום".

חכ"ל עמיר: "הבענו יותר מפעם שאנחנו רוצים להמליץ על גנץ לראש ממשלה, כאשר אנחנו שילבנו אותו בתעמולה שלנו, נשלח אלינו מכתב מעו"ד שהדבר מבלבל ומטעה ושיש להוריד את תמונת גנץ, כאשר במקביל נתניהו כל תנועה שמשלבת את תמונתו שולח להם פרחים, בני גנץ שולח מכתבי עורכי דין".

לכל הדברים בסרטונים

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

5. מישהו לפני 1 חודש
מעניין
4. مسخرة לפני 1 חודש
مسخرة
3. חלבי לפני 1 חודש
בחירות
2. בחורה לפני 1 חודש
בהצלחה לעמיר פרץ ולאמת
1. סאמי לפני 1 חודש
מרצ

מומלצים