פגישת הדרוזים עם שר הביטחון ליברמן בעניין חדר

הפגישה עם שר הביטחון ליברמן עסקה במצב הדרוזים בחדר שככל הנראה הסרטון האחרון שהופץ משם ע"י חיזבאללה ברשת حضر الآن גרם לדרוזים לקיים את הפגישה עם שר הביטחון, זה לא חדש שבחדר משבחים את איראן וחזבאללה ושוכחים את ישראל שמסייעת להם, לפרטים.

12.12.2017 מאת: פורטל הכרמל
פגישת הדרוזים עם שר הביטחון ליברמן בעניין חדר

ביוזמת ח"כ חמד עמאר הסתיימה לפני הצהריים פגישת ההנהגה הדתית הדרוזית בראשות שיח' מוופק טריף, אמאמים, ואנשי ציבור, חבר הכנסת סאלח סעד וראשי הרשויות מופיד מרעי, מעדא חסבאני, וגיה כיוף, נוהאד משלב, ביאן קבלאן, זיאד דגש, שוקי אבו לטיף, פרג' חניפס מ.מ ראש עיריית שפרעם.

בפגישה לקחו חלק הרמטכ"ל גדי אייזנקוט והאלוף פולי מרדכי.

הפגישה התמקדה בעיקר במצבם של הדרוזים בחדר מעבר לגבול ישראל סוריה, שר הביטחון ליברמן חזר על המחויבות של ממשלת ישראל וצה"ל לביטחונם של הדרוזים בחדר ושלא יתנו למורדים לפגוע בהם.

יש לציין שבשבוע האחרון חזבאללה משתמש במדיה ובסרטון האחרון שהפיצו ואשר שודר ברשת حضر الآن, מככבות בסרטון נשים דתיות דרוזיות שמעולם לא הופיעו בפני מצלמה ולא היו בחזית במדיה, הנשים הודו לחזבאללה בסרטון ואמרו שישראל היא זו שתוקפת אותם כל הזמן.

התעמולה בסרטון קוממה רבים מהדרוזים בישראל במיוחד את אלה שרגישים למראות אלה, אותו במאי שערך את הסרטון ידע בדיוק איך להביא את המכה מתחת לחגורה לדרוזים בישראל.

הדרוזים בחדר לא הודו לישראל ולא לדרוזים בישראל על הסיוע והמיליונים שכבר העבירו להם.

הפגישה בין הדרוזים לשר הביטחון, התקיימה בקריה בת"א.

פורטל הכרמל

תגובות

4. בחור לפני 1 שנה
מה זה השטויות
3. עלי לפני 1 שנה
ליברמן והדרוזים
2. כרמל לפני 1 שנה
עזרה
1. سامي לפני 1 שנה
اسرائيل

מומלצים