פטין מולא הוא הנציג הדרוזי בליכוד

מצביעי הליכוד בחרו ברוב קולות בפטין מולא למשבצת הלא יהודית, פטין תושב ירכא, סגן אלוף במיל', שמילא שורה עשירה של תפקידים, מזה 25 שנה בשירות המדינה, בן למשפחה שכולה ונכה צה"ל, שמתכוון לפעול לקידום ושילוב הדרוזים בחברה הישראלית.

06.02.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון

פטין מולא פברואר 2019

 

פטין מולא ליכודניק ופעיל חברתי מזה שנים, וסביבו פעילים רבים, כאשר מולא מכוון להוביל מהפכה חברתית, לנצח ולא רק להבטיח, ולהביא את בעיות הכפר הדרוזי למרכז העניינים, ולמצוא פתרונות.

פטין: " אני מודה לבוחרים ומבטיח עשייה למען חברה מתוקנת ומוצלחת, הגיע הזמן שתהיה נציגות "בועטת" לשכבות החלשות, לזקנים ולנכים מטעם מפלגת הליכוד, מנהיגת מחנה הימין. נציגות שתביא תוצאות!".

פטין מולא אזרח ישראלי, דרוזי ציוני, נשוי, אבא לשלושה וסב לשניים. 

בתחנות חייו מולא זכה להכיר את הפסיפס המיוחד שמאפיין אזרחי מדינה ישראל. הוא שימש כמפקד בצבא שבו ראה לדבריו את הישראליות היפה שלעיתים התבטאה בערך הרעות ובאהבת ארץ ישראל. בלימודיו האקדמיים נחשף לקשיים, להתמדה ולהצלחה של סטודנטים אמיתיים, שהוכיחו שגם אם קשה ברגע שתאמין, ותתמיד, תצליח!.

יחד עם זאת, לדאבון ליבו פטין מולא נחשף למצוקות ועוני. לאנשים שכל מבוקשם זה לחיות את חייהם בלי להיכנס למינוס וכן, הוא אומר זאת גלוי, גם לחלקים במדינתו שזקוקים לליטוש. כגון חינוך, הערכה לזולת וקבלת השונה.

עבורו, העוני אינו רק מילה אלא תקופה מחיים, על כן הוא נחרץ לשמש נציג ודובר בשם אותם האנשים האלו ומרגיש תחושת הזדהות, מההבנה של הסבל שלהם ומרצון אמיתי וכנה לתקן.

פטין: "את השכבות החלשות, הנכים והזקנים אני מכיר דרך תפקידי ניהול משפיעים ומגוונים בביטוח לאומי, וגם דרך התנדבויות בקהילה כחבר בעמותת 'אנוש' (למעלה מעשור), עמותה המסייעת לאוכלוסיות נזקקות, נכים וקשישים; כחבר בוועד המנהל בביה"ס" תיכון 'אחווה'; כחבר בעמותת ידידי בית החולים נהריה, כחבר באגודה למען החייל הדרוזי, אך בעיקר כנכה (צה"ל) בעצמו".

פטין: "אני איש שטח, איני מפחד להשתמש ברגלי ולצאת למאבקים אם אדרש. עשיתי זאת כחייל וקצין על הג'בלאות. כפוקד הגדול ביותר של הקהילה הדרוזית אל תוכי הליכוד וגם כמתנדב במשטרת עכו למעלה מעשור. שם צפיתי בכאב בנוער שלעיתים הולך לאיבוד, נוער שיכל היה להיות דור ההנהגה העתידי, אך נפל בין הכיסאות לדאבון כולנו".

בשל כל אלו פטין הבין כי ההגנה על הבית לא תמה. כי דרושה נציגות רעננה, בעלת תוכנית, לוחמת ובעיקר חומלת.

פטין מתחייב, להיות נאמן לערכים הבית"רים, למפלגה, לעם ולארצו. הוא מפגין נחישותי, כוח ההתמדה, וראייה לטווח רחוק.

 

 ספירת הקולות בליכוד

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

9. עמיר חלבי לפני 1 שנה
ברוך שפטרנו
8. מן הישוב לפני 1 שנה
משבצת מיעוטים؟
7. אמיר לפני 1 שנה
להתראות איוב!! והו איזה כיף
6. קרא לפני 1 שנה
מברוק לפטין
5. דרוזים ישראלים לפני 1 שנה
מברוק...בהצלחה לך ןלעדה ולמדינה...
4. יוסי לפני 1 שנה
בהצלחה מכל הלב
3. מהגליל לפני 1 שנה
ברכות לפטין ולליכוד
2. דרוזי נגעל לפני 1 שנה
לפעול למען שילוב הדרוזים.
1. דלאויי לפני 1 שנה
ברכות העיקר אתה ולא חרה

מומלצים