פטין מולא מהליכוד עשה הרבה לכפר הדרוזי

עם קבלות לא ניתן להתווכח, התוצאות מדברות, הכפר הדרוזי בתקופתו הקצרה של סגן השר פטין מולא מהליכוד מוצא אוזן קשבת לסיוע ועזרה, פטין:"מצפה הפעם שיותר תושבים מבינים ורואים שהליכוד וראש הממשלה הביאו לפתרונות להרבה סוגיות בישראל".

16.01.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פטין מולא מהליכוד עשה הרבה לכפר הדרוזי

 

סגן השר פטין מולא נלחם למען העדה בכל דרך, ועל זה יעידו ראשי המועצות והנציגים השונים, פטין בכל מצב מתייצב שומע עוזר ולא נוטש, תמיד קשוב ומחזיר תשובות גם שלא יכול לתת פתרונות.

משרדו של סגן השר מולא מפרסם שסגן השר פטין מולא מסכם תקופה של שבעה חודשים שבהם העשייה הייתה הקו המנחה בעבודתו הפרלמנטרית, פטין ממעיט לצאת לתקשורת כי הוא איש של עשייה ולא מאמין בהכרזות פומביות חסרות שחר, ולגבי מקומו בליכוד הועלה למקום ריאלי ברשימה, הוא ממוקם במקום 29.

סגן השר פטין מולא, תושב ירכא, עבר כברת דרך בעשייה הציבורית שלו כחבר כנסת מטעם מפלגת הליכוד וכסגן שר במשרד רה"מ הממונה על הדרוזים והצ'רקסים, בין תפקידיו החשובים היה לדאוג להכנת תכנית חומש לשנים 2020 – 2025 לרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות, תוכנית החומש היא תקציב תוספתי שמגיע מכל המשרדים הממשלתיים למען צמצום פערים.

בחוד החנית עומד ההישג המרשים של סגן השר והוא אישור הממשלה להצעת מחליטים בעניין המלצות הצוות הבין - משרדי להסרת חסמים בדיור ובמקרקעין ביישובי החברה הערבית, הדרוזית והצ'רקסית. כמו כן, נעשו מאמצים רבים על מנת לגרום לממשלה לתת תקציב המשכי לרשויות הדרוזיות בשנת 2020 ועוד תקציב המשכי של 50 מיליון.

כיום עדיין פועל סגן השר מול משרד רה"מ ומשרד הפנים כדי לאשר את התכנית הגדולה ביותר שבה תהיה תוספת של מעל 3000 דונם לשטחי דליה ומעל 4000 דונם לעוספיה למעשה תכנית זו תהווה פתרון ממשי לחמישים השנים הקרובות על ידי הקצאת שטחים לבנייה לטובת התושבים בכרמל.

בימים האחרונים קיבל סגן השר אישור לתקצוב שני בתי ספר דרוזים לאחר שמשרד החינוך חדל מלהזרים כסף לתקצוב ההסעות והתקציב התוספתי של ביה"ס מדעים ומנהיגות בירכא ובית ספר אלאשראק בעוספיה.

כמובן שיש עוד הרבה נושאים והישגים שמהווים גאווה גדולה לסגן השר שפעל רבות להסרת חסמים ושיתוף פעולה ממשלתי לבחינת בעיות ומצוקות ארוכות שנים שסובלים מהן כל רוב הישובים הדרוזים והצ'רקסים.

קמפיין הליכוד עוד לא התחיל בישובים הדרוזים והצ'רקסים וסגן השר מצפה הפעם שיותר ויותר תושבים מבינים ורואים איזו מפלגה ואיזה ראש ממשלה מביא לפתרון כל הסוגיות מחיי היומיום של אזרחי המדינה.

חשוב לציין שנציג הליכוד פטין מולא הוא אחד המועמדים הרציניים והמקובל על רבים בעדה, שיכול לגרוף את רוב הקולות מהעדה הדרוזית, אם הדברים יגיעו לכל צעיר וצעירה שמבינים היום שחבל לבזבז קולות על מפלגות חד פעמיות, שאין להן מילה ומיד אחרי הבחירות מתפרקות, כמו כחול לבן ותנועות אחרות.

 

פורטל הכרמל

תגובות

18. هادي לפני 2 חודשים
لكل المراوغين المنافقين المنتفعين والمرتزقة
17. רמי לפני 2 חודשים
לנושא כזה דרוזים מתעוררים ומגיבים
16. לדרוזי 14 לפני 2 חודשים
אם הליכוד טוב לדרוזים
15. למגיב דרוזי 14 לפני 2 חודשים
ראש ממשלה שקרן רמאי מסית וגזען
14. דרוזי לפני 2 חודשים
אין כמו הליכוד לדרוזים
13. نمرة 8 לפני 2 חודשים
معلمكم نتنياهو التحريض والعنصرية ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
12. جليل לפני 2 חודשים
فطين ملا؟
11. מנעיספיא לפני 2 חודשים
תומך ליכוד
10. للمعقب رقم 8 לפני 2 חודשים
ערבים דרוזים קנאים ؟؟؟
9. لنمره 8 לפני 2 חודשים
ערבים דרוזים ???
8. כרמסטי לפני 2 חודשים
פטין אל תתיחס לערבים הדרוזים הקנאיים
7. רסלאן לפני 2 חודשים
פטין תודה מכל צעיר וצעירה בעדה
6. جلساوي לפני 2 חודשים
فطين
5. האדי לפני 2 חודשים
חבל......؟
4. امل לפני 2 חודשים
מי זה פטין מולא ???
3. موحد לפני 2 חודשים
حكي فاضي
2. للسيد فطين ملا לפני 2 חודשים
ما الك يومين ونص في المنصب؟؟؟
1. מן הישוב לפני 2 חודשים
סגן השר פטין מולא

מומלצים