פייסל חטיב דואג לישראל ולדרוזים

להיות ישראלי לוחם למען החברה החלשה ומשם לפרוץ קדימה זה לא כל כך קל, פייסל חטיב תושב בית ג'אן בגליל העליון, מתמודד בפריימרז ברשימת הליכוד לכנסת בשיחה לפורטל הכרמל "אני יודע להגיד כן ואני יודע להגיד לא, קראתי לכל המתמודדים הדרוזים להתאחד", סרטון.

17.01.2019 מאת: חסין חלבי
פייסל חטיב דואג לישראל ולדרוזים

 

פייסל חטיב: "אתה לא יכול להשפיע אם אתה נמצא מחוץ לחדר, תנועת הליכוד היא שיכולה להשפיע, אני באתי מדרך אישית שלי ושמתי קווים שמנחים אותי".

פייסל חטיב: "אם נמצאים במצב כלכלי טוב אז יכולים לפרוץ לתחומים רבים ולפתח את הדברים, לכן הלכתי בכיוון למצוא מקומות תעסוקה לאנשים, לנשים ולחיילים המשוחררים בעיקר שמסיימים שירות ולא מוצאים את עצמם, בנאדם שנתן את השלוש שנים האלה צריך למצוא לו בסיס, אני במאמץ אדיר הצלחתי למצוא את הקורס המתאים לחיילים משוחררים, חיילים לומדים מקצוע ומקבלים משכורת".

פייסל חטיב: "הבחורות שלנו יצאו ללימודים ולהשכלה גבוהה, בזמן שהבחורים נעדרו, זה יצר פער בין גברים לנשים, נצטרך למצוא לצעירים מקומות תעסוקה, כמו מפעלי הייטק אני מקדם דברים עם יזמים בנדון".

"היום מזהים 1200 מורים ומורות בהמתנה למשרה ראשונה שתתפנה, זה אבסורדי ביותר, לא הייתה הכוונה וכולם הלכו ללמוד מורים, זו אחת הבעיות שיש, החלופה היא לתת לאותם משכילים להתעסק בהייטק".

פייסל חטיב: "דאגתי להפוך את המגזר ממשתלב למוביל, צריך שהממשלה תצמצם כל פער התקציבים שלא נתנו עד היום".

פייסל חטיב: "המנהיגות שלנו לא פעלה בצורה נכונה להוביל את המגזר למקומות יותר טובים, חוסר גיבוש ואגו שיחקו לרעתנו, אני קורא לכל המנהיגים בעדה להתאחד לטובת המגזר, חייבים לעשות ולא לישון".

"אני קראתי לכל המתמודדים בליכוד לבוא ולהתאחד סביב אדם אחד חזק שיכול להוביל, לצערי לא היה מענה לזה".

פייסל חטיב: "אני צריך את בוחרי הליכוד איתי למענם, כדי לעשות למענם, כשנמצאים במקום קבלת ההחלטות יכולים להשקיע יותר במגזר".

 

פייסל חטיב מתמודד בליכוד

תגובות

10. פואד לפני 11 חודשים
עיספיה
9. כמיל לפני 11 חודשים
אסור
8. דרוזי מודאג לפני 11 חודשים
מציע לכולם להתאחד
7. רביע לפני 11 חודשים
תתבייש לך!!
6. דרוזית לפני 11 חודשים
עדיף ליכוד מאשר כחלון הסכסכן
5. צעיר לפני 11 חודשים
פייסל איש יקר ומיוחד
4. דרוזי לפני 11 חודשים
בחירות
3. דרוזי לפני 11 חודשים
מר חטיב
2. אדם בן חורין לפני 11 חודשים
דרוזי נקודה
1. דרוזי בליכוד לפני 11 חודשים
בהצלחה פייסל

מומלצים