פייסל חטיב:"תוצאת הבחירות חשובה גם לדרוזים"

פייסל חטיב מתמודד ברשימת הליכוד 174, לפורטל הכרמל:"אנחנו צריכים להביא תקווה וביטחון כלכלי וחברתי לישובים שלנו ושאף אחד לא ידבר רק על חוק הלאום, שידברו על החיים שלנו ומה אנחנו צריכים באמת, אני מבקש שתעזרו לי להוביל למקום אחר למענכם".

02.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
פייסל חטיב:"תוצאת הבחירות חשובה גם לדרוזים"

 

ערב בחירות בתנועת הליכוד, פייסל חטיב תושב בית ג'אן, מתמודד ברשימת הליכוד לכנסת ה 21, במקום ה-30, מדבר על התכניות ומסע הבחירות, שהפך להיות עבורו כה משמעותי, פייסל מסבירן מעולה למען עדתו הדרוזית בישראל והליכוד בפרט.

פייסל: "היה חשוב לי מאוד לקרוא לכל המתמודדים הדרוזים להתאחד ולתמוך במועמד אחד מקרבנו, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מחוץ למשבצת בליכוד".

"אני פעלתי ואמשיך לפעול עד הרגע האחרון שמשאלתי תתגשם ונתאחד מסביב למועמד אחד".

פייסל: "אני מבקש מהמגזר לאפשר לי להגיע, כדי להוביל את המגזר למקומות אחרים של עשייה לטובת החברה, לייצר את השינוי המיוחל עבור המגזר".

פייסל: "בליכוד ניתן לחולל שינוי, כשאתה בלב המפלגה אתה יכול לעשות שינויים, בחוץ אתה לא יכול להשפיע, לכתוב דברים וסיסמאות בטלפון זה לא חכם וזה לא יועיל לנו, צריך להיות בתוך המפלגה כדי להשפיע".

פייסל: "אם נמצאים במצב כלכלי טוב אז יכולים לפרוץ לתחומים רבים ולפתח את הדברים, לכן הלכתי בכיוון למצוא מקומות תעסוקה לאנשים, לנשים ולחיילים המשוחררים בעיקר שמסיימים שירות ולא מוצאים את עצמם, בנאדם שנתן את השלוש שנים האלה צריך למצוא לו בסיס, אני במאמץ אדיר הצלחתי למצוא את הקורס המתאים לחיילים משוחררים, חיילים לומדים מקצוע ומקבלים משכורת, אני צריך להיות במצב כלכלי טוב כדי להצליח ולהשפיע, העם היהודי אוהב את העדה הדרוזית, יחד אנחנו צריכים לשלב ידיים ולנצח, אני פונה לעם היהודי לתמוך בנו, המספר שלי ברשימת הליכוד 174".

"אני מתכוון לחולל את השינוי במגזר ולהביא אותו לאן שצריך באמת".

 

עוד כתבות בנושא פייסל חטיב דואג לישראל ולדרוזים

 

 

פייסל חטיב רגע לפני הבחירותפייסל חטיב רגע לפני הבחירות

תגובות

3. מוראן לפני 6 חודשים
ליכוד בעד שאנחנו אזרחים סוג ב
2. דרוזי לפני 6 חודשים
עדיף ליכוד
1. וגדי לפני 6 חודשים
בהצלחה לפייסל

מומלצים